Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #lemingi #naiwni no już tydzień nowej władzy i mamy: 3mld dla nowej partyjnej TVP, podpisanie przymusowej relokacji inżynierów z Afryki, deficyt budżetowy +13%, 3 nowe ministerstwa, zwiększenie absurdalnie dużego budżetu kancelarii premiera, ustawa pisana w siedzibie Siemensa, zbicie wartosci giełdowej Orlen o 5,5mld. Mam nadzieje że dupki nasmarowane?! #polityka
  • 92
A za tydzień zostaną wznowione.


@Thorkill: to nie wiem, może narzekać za tydzień, jak już będą ku temu konkretne powody? Taki głupi pomysł mi przyszedł do głowy
@justNone: A za tydzień zostaną wznowione. Tyle że już ci nikt tego nie powie.


@Thorkill: to może ty mi przy okazji powiesz co będą za numery w totka? Tylko przewiduj lepiej jak to, że nikt TVP nie ruszy tydzień temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aha, czyli dali ale wstrzymali. Mogli w ogóle nie dać ale po co, co? xD


@yaah dał morawiecki, to jest ten "perfekcyjny gotowy budżet" który zapowiadał w konającym rządzie na godziny nastawionym na obstrukcję uznania wyników wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@justNone: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/debata-o-zmianach-w-tvp-rigamonti-mowi-o-kulisach-dzwonili-konkretni-politycy/hkr19t2,79cfc278

Gośćmi Bartosza Węglarczyka i Tomasz Sekielskiego byli: Andrzej Stankiewicz, Magdalena Rigamonti, Kamila Ceran (TOK FM) i Brygida Grysiak (TVN24).

Z prawie wszystkich naszych redakcji nowa TVP próbowała i podebrała ludzi. Proponowali bardzo duże pieniądze — często stawki, które nie mają wiele wspólnego z sytuacją rynkową — mówił na początku debaty Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu. — Czy to nie jest tak, że nowa władza zobaczyła, że TVP jako narzędzie
@o_co: myślisz, że zachodni politycy w KE mogąc już decydować gdzie pozbyć się z terytoriów swojego elektoratu niewygodnych i niebezpiecznych migrantów stwierdzą "o kurde, do Polski to nie możemy, bo oni już przyjęli Ukraińców"? Niewiarygodne, że ludzie są tacy naiwni.