Wpis z mikrobloga

Trochę się wkręciłem w tego soda, w zasadzie to #!$%@? bo wszystko trwa tak cholernie długo a z drugiej strony nie jest źle, właśnie obcykałem że przedmioty z ah są lepsze i tańsze niż od vendora xD Udało mi się przechandlować pierwsze zielonki, troszkę srebrnicy wpadło do kieszeni, jakoś już się przyzwyczaiłem do schematu 1 mobek dead - holy heal - 1 mobek dead - idą dwa moby to trzeba uciekać itp itd.
18 lvl póki co i nie chce mi się szukać dla palka nowych runek ale z tego co widziałem to niestety i egzorcyzm i divine storm i avenger's shield są cholernie drogie pod względem many więc i tak pewnie ich bym nie używał ale kto wie.

Tak czy inaczej wreszcie czuję że ta ret pal ma sens i to naprawdę duży sens, pewnie gdzieś w marcu znów wykupię abo i sobie obaczę jak to lvlowanie będzie dalej bo pewnie dopiero po 25 będą prawdziwe schody.
Dramatycznie na classicu brakuje zadań i balansu jakiegokolwiek pod względem mobów i zadań, granie w grupie jest op bo można nawet czerwone moby kosić, granie solo to mordęga, jedynym plusem jest że tyle graczy biega.

Zazdroszczę cholernie klasom z petem, granie priestem z homonculusem? (chyba ten pet się tak nazywa) i #!$%@? dotkami i z różdżki albo warlockiem albo frost magiem to jest niesamowity komfort, hunter też jak widzę op.
#worldofwarcraft
  • 5
  • Odpowiedz
@Uuroboros: tez sie fajnie bawie na SODzie, ale jest tyle archaicznych mechanik, że aż szok. Moby biegające za tobą przez pół mapy, brak group findera chociaz, obozy z mobami ktore na Ciebie #!$%@? w 5. Ogolnie granie solo jest mega ciezkie zwlaszcza klasami, które nie mają zadnego wspomagania.
  • Odpowiedz
@FPmaster: No mi jedyne co przeszkadza na SoD to stary system ID na raid a reszta jest naprawdę git lubię wyzwania i najważniejsze czuję dzięki temu progress postaci z każdym zdobytym przedmiotem na retailu niestety to dla mnie umarło :(

Expie właśnie 3 postać i na tym zakończę potem zacznę ubieranie i na tym zdecyduje która postać zostanie tak naprawdę mainem na przyszłe fazy

Do wyboru mam Ele shaman, rogue pod
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Normalnie pracuje na dwie zmiany i głównie grywam jak wracam o 22 do domu
Kobita śpi bo rano wstaje do pracy a a że ja kocham grać po nocach to siedzę do 4-5 i tak jakoś się wbija hah

Gorzej jak mam ranne zmiany wtedy się tyle nie gra ale wystarcza żeby wbijać lvl
  • Odpowiedz