Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia Harrison co za podły typ! A ta jego dziunia to chyba bez mózgowiec. Taka akcja a ona że spoko nic się nie stało, jeszcze wkręcił Bogu ducha winnego Dana. Masakra. Shannona to powinni wywalić z programu i zastąpić innym gościem bo szkoda tej babki (nie pamiętam imienia) Duncan (niezłe ciacho) i mormonka fajnie razem wyglądają widać że coś się dzieje, lubię patrzyć jak się ludzie w sobie #!$%@?ą, mam nadzieję że nic im się nie popieprzy ale sądząc po tym jaki jest z niego przystojniak moga inne laski na niego lecieć (ciekawe czy jeszcze w programie? - #rosalinea zaspoilujesz?) Fajnie też się patrzy na uśmiechniętego Oliego(choć w nim samym coś mi nie pasuje) i ta jego babeczkę, widać że nie ma tam spiny i myślę że mają szansę na coś wiecej. Napalona mamuśka zgasła mało ich było to już pewnie koniec a szkoda bo miałam nadzieję że trafi na jakiegoś ogiera i się będzie fajnie bawić a tu klapa. Nie rozumiem co kierowało ekspertami żeby dać jej takie ciepłe kluchy. Przykre. Muko i blondas (z wyglądu moja ulubiona para ale widzę że coś się tam zaczyna psuć, babka wścibska a chłopak chce tylko myśleć o nich a nie o wszystkich naokoło) Metalowiec się uspokoił ale jakoś nie chce mi się wierzyc że coś z tego będzie chociaż z drugiej strony wydaje mi się że oni do siebie naprawdę pasują pomimo tego że babka jest zodiakara :)
  • 7
@Georegik: heeeej!
Nie oglądam chwilowo odcinków z Wami, jestem poza EU i nie wiem co się akurat wydarzyło! Obiecałam sobie i innym, że spoilery tylko na priw wyślę, ale tak od siebie dodam (nie odnosząc się do dalszych wydarzeń, to co napiszę nie ma nic wspólnego z kolejnymi odcinkami) czy Mormonka nie wydaje się Wam być mega hipokrytką??? Opowiada o tej swojej pseudo świętojebliwości w kółko, udaje skrytą i wycofaną w
  • 1
O to ja nawet nie wiedziałam że ona ma dziecko z tym żonatym i że spala z Duncanem w podróży poślubnej (ʘʘ) wiedząc to teraz to rzeczywiście trochę dziwna sprawa, może ma zwichrowaną patche po tych mormonach ¯\(ツ)/¯
@Georegik: czyli znowu spoilerem rzuciłam(,)
Doooobra już milknę!
Duncan jest mega, nie pamiętam w którym odcinku co się wydarzy, ale jak dla mnie on jest jednym z wymarzonych facetów tego świata! () Do końca będzie trzymał fason!

@Rosalinea: Też mi mormonka jakoś nie podchodzi.

Bo Rosi to dedektyw wypokowy jest :) @Olaca

@Georegik -Nie pokazywali bo się tam działo i pewnie nie dla,,uszu'' widza,a szkoda bo w końcu sparowali ich po to żeby się coś zadziało,ale widać nie przewidzieli że erotomanka pójdzie po bandzie, i niemal zagryzie chłopa bo nie chce jej bzykać , chociaż 3 x dziennie ()