Wpis z mikrobloga

Cześć. Używam plusx i od paru dni mam problem - na TV wszystko działa elegancko, aczkolwiek na komputerze z win11 używając VLC nie mogę oworzyć większości kanałów, bo dostaje error:

_access error: HTTP 403 error
http error: error: HTTP/1.1 403 Forbidden_

a jeszcze jakiś czas temu wszystko działało. Natomiast używając My IPTV Player mogę otworzyć praktycznie wszystkie kanały, ale duża część z nich nie ma głosu, tylko obraz.
Error w VLC wskazuje na brak dostępu, ale próbuję zarówno przez playlistę z pliku ściągniętą z plusx, jak i przez linka i oba te sposoby kończą się tym samym błędem.
Dla testów zainstalowałem również Kodi i tam, o dziwo, wszystko działa jak należy, ale nie chcę korzystać z Kodi.

Już nie wiem gdzie szukać przyczyny i co jeszcze mogę zrobić, żeby to działało. Myślałem o braku jakichś kodeków, ale jak widać to nie jest powód.
#iptv #plusxtv
  • 7
  • Odpowiedz
@DAbr0z: vlc to wielkie G tak samo jak Kodi, ja mam na pc potplayer i czyta mi każda listę i wszytsko bardzo dobrze działa, wypróbuj a sam się przekonasz
  • Odpowiedz
  • 1
@pawelas87: człowiek stary na emeryturze spać nie może to sobie siedzi w tych internetach i pomaga młodszym ludzią, nie tak jak ty potrafisz tylko ubliżać innym....
  • Odpowiedz
@DAbr0z: info plusx --- Oglądanie na VLC i w przeglądarkach jest zabronione i tak dalej z podejrzanymi graczami

Jeśli wystąpi problem z Apple TV, użyj odtwarzacza (działa archiwum Uniplayer i EPG)
  • Odpowiedz
@DAbr0z: rusek zaczał blokowac niektore aplikacje. w playliscie mozna zmienic aby kanały u ruska pokazywały się ze ogladasz z tv tzw. headers. niektore apki maja tez bezposrednio taka opcje aby to zmienic. odtwarzasz sobie na vlc a rusek widzi ze na tivimate. nie wiem co mu to akurat przeszkadza bo vlc jest dla mnie najlpesze zeby szybko cos wlaczyc bez zbędnych pierdół
  • Odpowiedz