Wpis z mikrobloga

Wyrwali mi ósemkę, minął tydzień i dalej boli. Do tego bólu gardła i ucha dostałem se.
Iść do tego dentysty se czy do internisty?

Zaraz po zabiegu dostałem antybiotyk i myślałem, że to mnie uchroni przed takimi cudami.
#lekarz #zdrowie
  • 17
@Suheil-al-Hassan: przerąbane żyć w powiatowym wyludniającym się. Przyjęła mnie chirurg. Masakra jakaś, brak drzwi w gabinecie, jakoś jakby nie czysto, naburmuszona, zaczęła mi ściągać szwy, nie wiem co robi, nie powie.
Podniosłem rękę by zapytać się czy da znieczulenie, to mnie pielegniarka zlapala za reke i trzymala jakbym chcial ja uderzyc xD

Sciagnela szwy, przepluala. Pytam czy zalozy spowrotem szwy, mówi, ze zagojone jest.
Mówi, że boli mnie staw a nie
@Skayfer: chrzanił się z tym i tak bardzo długo, dał mi tego zęba to korzeń taki zakrzywiony, gruby, a w drugiej ósemce, która poszła szybko mniejszy i prosty. Czyli uszkodzona kość tak? I to się samo zrośnie?
@aczutuse: Mozesz profilaktycznie zrobic se usg szczeki w tym miejscu gdzie bylo wyrywane. Na jakims luxmed pozniej to jakis chop opisuje to zdjecie se. Wiec jak cos wyjdzie nie tak se, to bedziesz mial podkladke do kolejnej wizyty i bedziesz wiedzial co robic dalej.