Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem w związku z facetem 2 lata.
W skrócie nie mogę się pogodzić z myślą o jego byłej z którą był 5lat.
Czasem coś o niej wspominał np przy wyborze naszyjnika dla mojej mamy pokazał mi w sklepie identyczny jak nosiła jego ex i dziwił się że jeszcze można taki dostać albo kiedy wybieraliśmy mieszkanie to mówił że ex nie mogłaby mieszkać bez balkonu. Ale nigdy mnie to aż tak nie bolało. Ot, puszczałam to mimo uszu, a jak była to jakaś grubsza sprawa to mu mówiłam żeby o niej nie wspominał.
Ostatnio miałam zepsuty komputer więc korzystałam z jego. Przy włączaniu komputera automatycznie wyświetlił się messenger. Wiem, że nie powinnam tego robić ale sprawdziłam ich ostatnie rozmowy. I choć rozstali się w 2020 to ostatnia wiadomość była z 2022 - czyli pisał z nią choć już był ze mną w związku. Przejrzałam tylko kilka wiadomości. Niby nic wielkiego. Co tam u ciebie słychać, jakieś rady życiowe jedno do drugiego (pochwalił się że kupił sobie instrument o którym zawsze marzył a ta poleciła mu jakiegoś gościa co uczy gry na nim), życzenia na święta i urodziny. Niby w 2023 nic ze sobą nie pisali ale sama myśl że pisał z nią podczas gdy się spotykaliśmy mnie boli. Zwłaszcza, że ciągle mi mówi że przyjaźń damsko męska nie istnieje i że powrotu do tej samej rzeki też nie ma. Więc po co z nią pisał? Po co napisał do niej rok po rozstaniu, że są dorośli i chyba mogą utrzymywać sporadyczny kontakt skoro mi mówi, że znajomość z byłymi to chore. Jestem pewna, że się z nią nie spotkał od czasu rozstania - dzieli ich trochę km. Ale przez te wiadomości nie mogę przestać o niej myśleć... Zobaczyłam też ich wspólne zdjęcia (okej, też mam jakieś zdjęcia z byłym facetem ale nudesow się pozbyłam).
Nie wiem jak przestać o tym myśleć. W głowie mi się roi od myśli, że on ją w głębi duszy nadal kocha i chciałby do niej wrócić (ona go rzuciła, on twierdzi że to jego wina bo nie mógł znaleźć pracy więc trzymał się jakiś gownorobot przez co go dużo w domu nie było i ciągle marudził bo nie miał na nic czasu). Zawsze też wypowiada się o niej w samych superlatywach. Nie chodzi mi żeby ją zablokował czy wyrzucił obrazki które mu namalowała ale chcę przestać o niej myśleć.
Jak sobie poradzić z "duchem" byłej dziewczyny?
#zwiazki
#dziewczyna
#chlopak



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz