Wpis z mikrobloga

Samotność, samotnością bardziej istotne są przyczyny tego stanu rzeczy: Depresja konsumpcjonizmu, rywalizacja, dehumanizacja jednostek, praca w kołchozie za marne grosze, niskie poczucie własnej wartości, traumy, przegranie na loterii genetycznej.Dlaczego ludzie czują się jak gówno i chcą zakończyć swój żywot? Za sprawą konstrukcji nowoczesnego społeczeństwa nastawionego tylko na wyniki. Jeśli nie masz wyników to przestajesz być potrzebny, stajesz się tylko zbędnym elementem dużego układu, związki są transakcyjne chyba, że jesteś chadem ale ilu takich jest 5/10% reszta to ciągła walka o samice kto ma więcej zasobów i życie pod presją bo w każdej chwili może znaleźć lepszego hipergamia zniszczy każdego.Dlatego nie warto się już starać, można spokojnie czekać na nieuniknione. Myśl o tym, że nie musisz nikomu imponować przynosi ulgę. Stracony dla świata, ale paradoksalnie wolny.Wszędzie wokół widzę smierć, degrengoladę, rozkład, rozpad i rozpacz.. mimo że otaczają mnie głównie tylko pospolite zombiaki, to miło że nie tylko ja tu jestem wyniszczonym umarlakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #nihilizm
TTedbundYY - Samotność, samotnością bardziej istotne są przyczyny tego stanu rzeczy: ...

źródło: yu

Pobierz
  • 14
Dlatego nie warto się już starać, można spokojnie czekać na nieuniknione. Myśl o tym, że nie musisz nikomu imponować przynosi ulgę. Stracony dla świata, ale paradoksalnie wolny.Wszędzie wokół widzę smierć, degrengoladę, rozkład, rozpad i rozpacz.. mimo że otaczają mnie głównie tylko pospolite zombiaki, to miło że nie tylko ja tu jestem wyniszczonym umarlakiem


@TTedbundYY: a może po prostu zauważyłeś, że nie ma sensu brać udziału w wyścigu szczurów i warto wrzucić
@TTedbundYY: śmiechu warta jest bezsensowność istnienia jednostek znajdujących sie w lewej stronie rozkładu gaussa pod kątem dania im predyspozycji startowych do życia, to aż kvrwa nie jest śmieszne ale jednak jest xd
@TTedbundYY: Dlatego ja dzisiaj sobie kupiłem whisky The Famous Grouse Ruby Cask ze szklankami oraz Johnny Walker Black Label. Bedzie w święta pite w nowych szklaneczkach po wigilii przy jakimś spoko filmie.
Koń zwalony i oglądam sobie coś na udemy, a za chwilę naleje sobie trochę brandy.
Nie muszę walczyć bo nie mam o co.
Mam jedzenie, mam alkohol, i mam bezpieczeństwo. I koń zwalony. Pozdrawiam.
@TTedbundYY: moim zdaniem to zawsze tak bylo, jak czlowiek sobie pomyli ile mld ludzi jest na swiecie. To sie nie dziwi, ze jakby go jutro zabil samochod na przejsciu dla pieszych to swiat by sie krecil dalej. Kiedys ludzie byli wazni, dla swojej spolecznosci, wioski, miasteczka. Dzisiaj, jestes tylko zasobem.
@TTedbundYY: Problem w tym, że wielu facetów uważa, że przegrali na loterii genetycznej mimo tego, że nawet nie próbowali wyciągnąć ze swojego ciała chociaż troche. Nie mówie tu o skrajnych przypadkach w których faktycznie ktoś urodził sie z twarzą którą najlepiej zakryć maską, zębami jak klaiwsze w fortepianie z którego ktoś wyrwał te białe i widocznymi deformacjami. Bardzo dużo da sie zdziałać dbaniem o siebie, zdrowym odżywianiem, treningiem, modnymi ciuchami i