Wpis z mikrobloga

#tvpis #sejm Zachowania pisowców pokazują jak blisko byliśmy totalnej dyktatury. Jestem pewny, że po wygranych wyborach znowu próbowaliby wyłączyć tvn i mogłoby im się to udać. Teraz widzimy jak wszystko zabetonowali, nie chce wiedzieć co byłoby po kolejnych 4 latach, ten wrzask tyko pokazuje jak nie mogą pogodzić się z utratą kontroli.
  • 57
  • Odpowiedz
@banan0 już w kampanii zapowiadali całkowitą pacyfikację sądownictwa (zniesienie dotychczasowego podziału sądów, stworzenie nowego i w związku z tym weryfikacja wszystkich orzekających sędziów w kraju przez neoKRS) ponadto Obajtek miał otrzymać prikaz aby Orlen wykupił od Amerykanów 51% udziałów w TVN nawet gdyby miał mocno przepłacić.
  • Odpowiedz
  • 54
@banan0 Dosłownie na farcie udało się PiSowcow powstrzymać w tych wyborach. Teraz tylko trzeba instytucje odpisowic. No i z Duda jeszcze 2 lata się będziemy męczyć. Ta cała kadencja to zejdzie na pobieżne sprzątanie po PiSowca.
  • Odpowiedz
@Variv: zgadza sie, na farcie. wg mnie okolo 100 tys wiecej glosow na konfe w odpowiednich okregach i by mieli wiekszosciowa koailcje, sa okregi gdzie pis i konfa mogli zabrac mandat koalicji gdyby mieli kilka tysiecy glosow wiecej. gdyby nie ta niesamowita mobilizacja wyborcow to by pis rzadzil dalej
  • Odpowiedz
@Variv: petru i holownia na debacie w tvp - drugoplanowi bohaterowie. dla mnie najwieksza robote zrobil tusk i jego caloroczna kampania i 2 wielkie marsze
  • Odpowiedz
@Iskaryota: no kurna mnie to najbardziej boli, że taki prawie 40 milionowy kraj w Europie można tak ograć w 8 lat. Rodzi to od razu myśli, że jak ktoś ma pieniądze i chęci to nieźle może się bawić.
  • Odpowiedz
  • 6
@PomidorovaLova bardziej bym to nazwał oraniem oraz pokazał szerszej publiczności jakim mialkim politykiem jest memcen, te teksty z chłopaków nie płaczą, gdzie normalni ludzie oczekiwaliby konfrontacji poglądów, a tu taki #!$%@?... Samo to w sobie śmieszne bylo...
  • Odpowiedz
Zachowania pisowców pokazują jak blisko byliśmy totalnej dyktatury


@banan0: Nie byliśmy nawet na kursie w tę stronę.

Powidz to jakiemuś Białorusinowi albo Rosjaninowi, to cię wyśmieje, a potem wyskoczy przez okno, bo poziom takich rewelacji wypali mu styki:p
  • Odpowiedz
ponadto Obajtek miał otrzymać prikaz aby Orlen wykupił od Amerykanów 51% udziałów w TVN nawet gdyby miał mocno przepłacić.


@galicjanin: a Jankesi mieli zamiar sprzedawać?
  • Odpowiedz
@banan0 a jak po chce wyłączyć TVP to już nie jest dyktatura? Przecież to będzie domknięcie komunikacji czego PiSowi się nie udało. Ludzie będą słuchać mediow sympatyzujących tylko z jedną stroną
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Po nie chce wyłączyć TVP, tylko sprawić, żeby działała zgodnie z ustawą jako telewizja publiczna. PiS próbował zamknąć albo wykupić TVN, próbował wykupić Onet, a jak mu się nie udało, to wsadzić tam swojego komisarza jako redaktora naczelnego. PiS niech sobie swoją propagandę puszcza w TV Trwam albo TV Republika, tych mediów nikt nie chce przejmować, blokować ani wsadzać swoich ludzi jako naczelnych.
  • Odpowiedz
@banan0: przecież oni byli zbyt nieudaczni żeby coś takiego zrobić. Nie zrobili tego przez 8 lat to te miernoty nie zrobiłyby tego nigdy. Nie róbcie juz z tych oferm jakichś geniuszy zbrodni.
  • Odpowiedz
@pawel1410: i byłbyś zadowolony jakby pis miał tvp,tvn i onet? brzmi jak najgorszy scenariusz dla demokracji. 1 środowisko polityczne nie powinno mieć w swoim narożniku wszystkich najsilniejszych mediów.
  • Odpowiedz
no kurna mnie to najbardziej boli, że taki prawie 40 milionowy kraj w Europie można tak ograć w 8 lat


@Wejd1: bo są dwie polski, ta która lubi uczciwie zarabiać pieniądze i ta która lubi je za darmo lub nieuczciwie
  • Odpowiedz