Wpis z mikrobloga

@Pink_Floyd: Kobiety są tak dyskryminowane że hoho XD
Główny problem Polski, nie jakaś gospodarka, zapaść demograficzna, służba zdrowia czy politycy na sznurkach korporacji/oligarchów
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: Potrzebny jest taki minister, ale dla mężczyzn. Wiek emerytalny zrównać, ciężar w pracy zrównać i testy do mundurówki też (jeżeli kobieta nie daje rady to płacić proporcjonalnie mniej), a także obsadzić po równo facetami takie prace jak urzędy, szkoły, i inne ciepłe posadki w biurach, a kobietami obsadzić po równo elektryków, wojsko, śmieciarki, budowlanke, magazyny, hale produkcyjne, kierowców zawodowych, spawaczy i inne ciężkie zawody. Ponadto wprowadzić aborcję dla mężczyzn tj.
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: lewacki populizm. Dzieci nagoladaly się amerykańskich tik toków i poszly głosować na lewicę żeby rozwiązała problemy które u nas nie występują.

Liczę na to że zalegalizują jak najszybciej ta aborcję po to żeby lewica stracila poparcie wszystkich libkow nieświadomych ich zamordystycznego programu gospodarczego.
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd Raczej tępą propagandową kalką z zachodu i obsadzaniem swoich. Tak to jest jak się wiedzy w swoje kłamstwa. Jest dyskryminacja ale mężczyzn:
Krótsza długość życia.
Więcej lat pracy i większa suma do budżetu za to krótsza emerytura.
Eksmisja za pomówienia żony i niebieska karta ze swojego mieszkania
Dyskryminacja w zatrudnuaniu jako nauczyciel, sekretarka, marketing itd
  • Odpowiedz
W tym kraju jest zarówno dyskryminacja kobiet, jak i dyskryminacja mężczyzn, każda z nich ma inny charakter. Dyskryminacja mężczyzn jest niestety dodatkowo sankcjonowana przez prawo.
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd ministerstwo jest niepotrzebne, ale czy kobiety są dyskryminowane w Pl? Są, ale tylko w niektórych dziedzinach. Głównie prawa reprodukcyjne. Zaraz brainlety wytlumaczycie niż z faceci też nie mogą się wyskrobać. Natomiast ja jako facet mogę sobie zrobić wazektomie i nikt nic nie powie, a baby nie mogą dobrowolnie się wysterylizować, bo mają ustawowy zakaz.
  • Odpowiedz
Główny problem Polski, nie jakaś gospodarka, zapaść demograficzna, służba zdrowia czy politycy na sznurkach korporacji/oligarchów


@Spring90: Brak poczucia bezpieczeństwa i równości w niektórych dziedzinach życia to m.in. przyczyna zapaści demograficznej. Wszystko jest powiązane.
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: no właśnie nie rozumiesz, w Polsce to mężczyźni są częściej dyskryminowani, dlatego instytucja do spraw równości zajmie także się prawami mężczyzn, wyrównają wiek emerytalny np.
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd oczywiście że ministerstwo równości jest potrzebne, trzeba zrównać wiek emerytalny i wprowadzić obowiązkowa kwalifikacje wojskowa dla wszystkich obywateli
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: Najgorsze jest to, że nikt nie potrafi przestawić konkretmych przykładów ze kobiety za ta samą prace dostaja mniejsze wynagrodzenie. Jako facet ktory ciężko pracuje na swoj sukces twierdzenie ze wszystko co mam zawdzięczam uprzywilejowaniu to jak spluniecie mi w twarz.
  • Odpowiedz