Wpis z mikrobloga

@alberto81: miałem kiedyś taki badziew że nawet się nie pokazywał w zainstalowanych, wyświetlał mi reklamy gdy otwierałem systemowy odtwarzacz muzyki, menager plików i pewnie coś jeszcze.

Gdy znowu będziesz miał taką reklamę, "zminimalizuj" ekran tak żeby mieć otwarte aplikacje jako otwarte kafelki (prawdopodobnie masz to pod jednym z tych trzech guzików (kwadrat) na samym dole ekranu). Przytrzymaj paluchem na zminimalizowanej reklamie aż otworzą się obok opcje. Stąd do ustawień "Informacje o
  • Odpowiedz
@alberto81: sprawdź co ostatnio ci się zainstalowało. Też tak miałem. W aplikacjach znalazłem nazy nie pamiętam ale jakiś thumb coś tam usunąłem i przeszlo
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@kexus512 Właśnie odinstalowałam jakieś gównoapki i poczyscilem trochę pamięci to póki co mam spokój z reklamami,ale podejrzewam że to od aktualizacji którejś z apek bo dawno nic nie instalowalem,a aktualizacje miałem wczoraj i dałem akualizuj wszystko
  • Odpowiedz
@alberto81: Polecam zrobić czystkę w telefonie za pomocą tego narzędzia. Wieczorem mogę ci wysłać listę bezpiecznych do usunięcia apek, bo akurat wczoraj kolejny telefon w rodzinie ciąłem z całego syfu.

https://xdaforums.com/t/tool-ata-gui-v3-4-2-open-source-app-manager-recovery-sideload-and-more-adb-and-fastboot-commands.4249885/

No i obowiązkowo dopisz sobie dns.adguard.com w DNSie telefonu, by blokował wchodzenie na jakieś gówniane strony.
  • Odpowiedz