Wpis z mikrobloga

Wszystko wskazuje na to, że jutro będzie oficjalny początek końca TVPiS, w związku z tym otwieram nitkę na najbardziej obrzydliwych funkcjonariuszy, którym nigdy nie można zapomnieć jak ogłupiali Polaków przez ostatnie 8 lat:
#tvpis #bekazpisu #neuropa
  • 105
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sadny-dzien-dla-tvp-poslowie-pilnie-wzywani-do-warszawy/jf0kmv0


@Barabasz111: dzięki! Czyli popcorn dzisiaj bądź jutro. Nie dali ostatecznej daty,ale trzeba przez dwaxdni czekać na potostream.

Niestety też jestem trochę zawiedziony rozwiązaniem, bo ja w imieniu ojczyzny wszystkich propagandzistow tvpis bym powołał od teraz na granicę białoruska.
Niech Tusk to zacznie czytać.
  • Odpowiedz
  • 0
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: babciowe to zwykły program socjalny, tj 500+, komunizmem nazywam szerzenie partyjnego bełkotu 24 na 7 jak to było za czasów PRL-u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie produkujcie się więcej szmateckie trole bo widzę że mniej więcej w tym samym czasie zaczęliście spływać pod tym wpisem
  • Odpowiedz
@Barabasz111: XDDD

Ale jak jest wasz partyjny bełkot to nie komunizm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do decydowania co jest komunizmem a co nie jest to chyba są ludzie bardziej kompetentni od ciebie. To że sobie coś tam uroiłes i nazwałeś to komunizmem nie znaczy że tak właśnie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie produkujcie się więcej szmateckie trole bo widzę że
  • Odpowiedz
@Barabasz111: ale przynajmniej deficyt będzie już tylko 200mld , to spadek ze 160mld xd tak TVP trzeba rozwalić ale głupota i ciemnota wykopu w jednym wpisie. W tym samym czasie deficyt przekroczy 200mld a taki płacz był gdy Mati do 160 podbił xd
  • Odpowiedz
Wykopki się cieszą a teraz w TVP i w TVN będzie ta sama historia. Wajcha przestawiona i teraz ogłupianie w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@manny_lanny: Jechał sobie za karetką bo się spieszył. Nawet wryła mi się w pamięć przyśpiewka kabaretu OTTO sporządzona na upamiętnienie tego wybryku:
(na góralską nutę) "Pędzi sobie kulig, hej po drogach górskich, hej czy ten kulig ściga poseł Jacek Kurski?" xDDD
  • Odpowiedz