Wpis z mikrobloga

  • 11
mam iść na staż w wieku 27 lat???


@202492: xd, a czemu nie? Czym różni się dla pracodawcy taki 27 latek od 20 latka na drugim roku studiów? Ten 20 latek pewnie jest lepszy, bo nie ma wygórowanych wymagań i szybciej się uczy
  • Odpowiedz
@202492: byłem piekielnie dobry. Kumpel dostał się do firmy, w której chciałem być, używając mojego portfolio... spalił mi możliwość dostania się. Uzbierałem nowe portfolio, złożyłem, nie dostałem się, ale odesłali moje papiery do biura z którym ściśle współpracowali. Potem zobaczyłem jak pracuje się w tamtej firmie w której chciałem być i odechciało mi się.
  • Odpowiedz
@202492:

mam iść na staż w wieku 27 lat???


to jakas ujma? na stazu w IT dostaje sie wiecej niz ludzie maja po 10 latach #!$%@? w budzetowce
  • Odpowiedz
@202492: kiedyś (to jest 4-5 lat temu) było łatwo, teraz to w zasadzie już się nie opłaca robić w IT, serio pociąg odjechał. Ja gdybym mógł cofnąć czas i wrócić do momentu w którym decyduje się na studia, poszedłbym na medycynę - miałbym szacunek i zarobki. W IT nie masz ani tego, ani tego. Po kilku latach pracy jako dev widzę że to nie ma sensu, no chyba że komuś odpowiada
  • Odpowiedz