Wpis z mikrobloga

Mimo że bardzo nie lubiłem chodzić do szkoły, tęsknię trochę za liceum. Teraz bym sobie spał, wstałbym 15 minut przed ósm i pojechał #!$%@?ć się przez 8 godzin, w przerwach pałac szlugi i martwiąc o kartkówki z matmy.

A tak, budzik 6 zaraz mpk i 8 godzin w lekkim stresie i presji. Nie mam na to siły.

Mogłem iść na studia dzienne, ale chciałem się szybciej usamodzielnić.

#szkola #studia #praca
  • 8
  • Odpowiedz
@Resett ja w liceum codziennie wstawałam o 6, myłam włosy, suszyłam, prostowałam, malowałam się, ubierałam a i tak często bez śniadania i ledwo co zdążałam na autobus na 7:30

faceci to jednak mają lepiej
  • Odpowiedz
@naksu: ALE JAK TO... ( ͡° ͜ʖ ͡°) kobietki często powtarzają, że przecież nie malują się dla mężczyzn, a dla siebie (hint: lub innych kobiet) - ergo, robiłaś to dla siebie, przymusu nie było :)
  • Odpowiedz
@naksu: chyba zawsze robi się makijaż po to by lepiej wyglądać niż bez ;) ciekawe, że spora część kobiet twierdzi że brzydzi się kłamstwem, bo to zawodzi ich zaufanie, ale nie uważają makijażu za oszukiwanie odnośnie swojego wyglądu ;)
  • Odpowiedz
@Oo-oO no bo z drugiej strony makijaż to nie jest zmiana rysów twarzy a napewno ja nie umiem takiego robić to trzeba mieć chyba jakieś zdolności charakteryzatorskie
  • Odpowiedz