Wpis z mikrobloga

@sqez: jest mozliwe , jak twierdzisz ze grasz w #!$%@? lepiej niż twój team to bierz mida albo jakiegoś bohatera do snowballa (np slarka) i praktycznie sam wygrywasz gry w 80%.
zastanawiam sie tylko czy to w ogole mozliwym jest zrobienie +1000mmr z obecnym systemem dobierania...


@sqez: Mów co chcesz MMR działa... prawidłowo. Gwałce ludzi z MMR 3000 i jetem gwałcony przez ludzi z MMR 5000. Co prawda po grach jakie gram tego nie widać, ale gdy spotkasz kogoś z mniejszym lub większym w znaczącym stopniu MMR od ciebie to odczujesz.

Ja po roku ostrego grania dostałem 4k MMR przy czym zawsze
@Zorak: samemu sie gier nie wygrywa tutaj...;/

@KochanekAdmina: MMR nie dziala prawidlowo. Dobieranie druzyn na podstawie sumy MMR'ow jest bez sensu i czesto psuje gre. Mozesz miec mmr na poziomie 6000k a i tak masz 90%szans na to, ze #!$%@? gre, bo dostaniesz 4 typa z mmr na poziomie 1000, gdzie druzyna przeciwna bedzie miala ten mmr ~2000 kazdy. W obu przypadkach suma wychodzi 10k na team, ale teamy rowne
MMR nie dziala prawidlowo. Dobieranie druzyn na podstawie sumy MMR'ow jest bez sensu i czesto psuje gre. Mozesz miec mmr na poziomie 6000k a i tak masz 90%szans na to, ze #!$%@? gre, bo dostaniesz 4 typa z mmr na poziomie 1000, gdzie druzyna przeciwna bedzie miala ten mmr ~2000 kazdy. W obu przypadkach suma wychodzi 10k na team, ale teamy rowne nie sa.


@sqez: Nie ma aż takiego rozstrzału w
@KochanekAdmina: pokaz mi gdzie to jest napisane...

wlasnie cala zabawa polega na tym, ze na poziomie ~6000 gra sie duzo 'stabilniej'. gry sa wyrownane i naprawde rzadko trafia sie stomp. Przy nizych mmr'ach bardzo czesto gra konczy sie w 30minut.

Juz pomijam fakt, ze najpierw piszesz, ze bijesz typow z 3000 a dostajesz #!$%@? od 5000 i to niby logiczne, tylko co taki typ robil na serwerze? ;]

Podsumowujac, mmr jest
wlasnie cala zabawa polega na tym, ze na poziomie ~6000 gra sie duzo 'stabilniej'. gry sa wyrownane i naprawde rzadko trafia sie stomp.


@sqez: Nie wiem czy widziałeś jak streamuje SingSing albo dendi ale tam prawie zawsze jest STOMP. Ostatnio był temat na reddicie że gość z ratingiem 4300 grał z Dendim pokazując że high MM to nie działa.

Juz pomijam fakt, ze najpierw piszesz, ze bijesz typow z 3000 a
@Zorak: z podobnym mrr a nie podobna suma mmr? ty masz 4k kumpel z party 2,5. trafiasz na przeciwnikow - jeden 6k drugi 500. w obu przypadkach jest 6,5k, a #!$%@? dostaniesz w 25minut.

@KochanekAdmina: no tak, sing i dendi... stary, nie porownuj pro sceny do publikow, gdzie koles najpierw sie z ciebie smieje, pozniej 15minut robi 15fragow i klika autoattack w twoj tron...

znajomi, gdyby dota dobierala 'po mojemu'
no tak, sing i dendi... stary, nie porownuj pro sceny do publikow, gdzie koles najpierw sie z ciebie smieje, pozniej 15minut robi 15fragow i klika autoattack w twoj tron...


@sqez: No tak streamy z MMR 6k są nic nie warte, ale randomowe domysły to wiarygodne źródło informacji

aha
@KochanekAdmina: dokladnie tak.

moje 6k jest niczym w porownaniu z 6k sing'a czy dendiego, podejrzewam, ze jeden i drugi zrobi ze mna co bedzie chcial, mimio, ze mmr mamy taki sam. Dziwi cie, ze koles ktory wygrywa TI sieje #!$%@? na pubach? tak chyba byc powinno. To nie jest odnosnik, a raczej wyjatek od reguly.

ile % trzyma taki poziom jak ci dwaj? 2-3%? w ich przypadku mmr to #!$%@?.

tak
@sqez: jak wybijesz 6k mmr to twoje 6k mmr będzie takie samo jak dendiego. Widzisz placzesz ze zostaniesz typa z 6 k i 500 mmr to ten 6k pozamiata i pewnie tak będzie, problem w tym ze jak sie zapisujesz z takim rozstrzalem mmr to albo masz tak ze trafiasz na zestawienia 6k z 1000k albo zaczynasz płakać ze ci gry szuka 20 min.

Mmr działa dobrze.
@sqez: będzie, problem w tym ze aby te 6k zrobić to trzeba mieć zajebistego skilla. Poza tym indywidualny skill wskazany przez mmr #!$%@? daje, w grze drużynowej duza role odgrywa dobry draft i zgranie w drużynie a tego ci juz mmr nie pokaże.