Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #konfederacja

To jest Tomasz Buczek, działacz Konfederacji.

Tomasz, razem z innymi Konfiarzami, blokuje przejazd przez przejście graniczne z Ukrainą.

Tomasz jest bardzo aktywny w social mediach.

Tomasz jako pierwszy podał, że na granicy zatrzymano ciężarówkę przewożącą jacht dla oligarchy.
Okazało się, że to była zafoliowana łódź dla wojska, a nie żaden jacht. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis.

Tomasz jako pierwszy podał, że w jednej z ciężarówek przewożono materace, sugerując że miały trafić w prywatne ręce jakiegoś bogacza.
Okazało się, że to brudne i używane materace dla potrzebujących, najprawdopodobniej ze szpitala. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis.

Tomasz jako pierwszy dodał film, że na Ukrainę jadą jakieś limuzyny i inne super auta dla bogaczy.
Okazało się, że to auta powypadkowe. Na filmie widać nawet, że część z nich ma dziury w zderzakach i uszkodzone, powykręcane w poprzek koła. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis.

Tomasz zaalarmował wczoraj, że Ukraińcy zaatakowali protestujących kierowców na jednym z przejść.
Okazało się, że ataku nie było, a Policja zdementowała jego informacje. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis. Ba, w swoim #!$%@? stylu wyśmiał nawet Policję, sugerując, że poświadczyli nieprawdę.

Zasięgi kłamstw Tomasza idą w setki tysięcy, jeśli nie miliony. Przyłapany na kłamstwie albo brnie dalej, albo chowa głowę w piasek.

Nie bądź jak Tomasz i inni Konfederaci.
Miej przyzwoitość.

https://twitter.com/ZespolBrauna/status/1732718432049582570 #polityka
panzerfucker - #ukraina #rosja #konfederacja 

To jest Tomasz Buczek, działacz Konfed...

źródło: GAvaO1CXoAA1e9s

Pobierz
  • 56
@panzerfucker: jeżeli to jest pomoc dla wojska albo humanitarna to tym bardziej ukraincy powinni uderzyć się w pierś, przeprosić i ustąpić, bo przez to mogą przegrać wojnę (σ ͜ʖσ)
@Serniczek_Szatana: ale wy nie jesteście w UE i nie działacie na tych samych zasadach. Nie spełniacie tych samych norm co Polacy musieli spełnić wobec niemców i francuzów. Wtedy nasza branża transportowa też dostała w dupę ale jakoś sobie poradziła. Teraz UE chce ich dobić przy pomocy Ukraińców. Pieprzeni niewdzięcznicy. Przez takie coś jak rolnictwo i transport wkurzyliście bardzo dużo Polaków ale spora wina w tym PiSu że dali się frajerować. Dla
Jak wy przejmowaliście branże niemcom i francuzom


@Serniczek_Szatana: twój cytat więc przyjąłem że jesteś Ukraińcem bo za Polaka widocznie sie nie uważasz jak piszesz WY. Jest sprawa taka że Polacy dostają w dupę a ty patrzysz tylko żeby Ukraińcy mieli lepiej.
@6i0_oi9: Wy w sensie kierowcy, gamoniu. W dupie mam i Ukraińców i polskich tirowców, jesteście siebie warci. I w którym niby momencie patrzę żeby Ukraińcy mieli lepiej? Bo, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, to już pokazałeś.
@Serniczek_Szatana: posłuchaj waginosceptyku bo ci styki coś przepaliło i zara kupkę zrobisz. Tak się zestresowałeś że gównianie obrażałeś. Ty mi przypisałeś kierowce a ja tobie ukaińca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak cie to bardzo nie obchodzi że piszesz tu już któryś raz i czerstwo obrażasz. Weź się ogarnij. Atakuj poglądy a nie osoby chamie. Źle że masz w dupie Polaków, bardzo źle to o tobie świadczy. Czytać
@Serniczek_Szatana: niekochany eunuchu, bezjajeczny polaku, fanie 2 kulek i parówek, ssij i giń xd chyba o tobie ułoże piosenke AI hyyhyhy jedynie co mną kieruję to nienawiść do chamów. Jestem rowerzystą ale nie pedałuję jak ty.