Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas na mnie, a z tego co widzę, to chyba mamy tutaj całkiem unikalną sytuację. (poprawcie mnie jeśli się mylę, bo w wykopaka biorę udział pierwszy raz). Otóż moim Mikołajem był @kollataja123 i nick ten znałem bardzo dobrze, ponieważ ... ja byłem jego Mikołajem ( ͡° ͜ʖ ͡°) (tutaj też przepraszam za spoiler, jeśli @kollataja123 sam by chciał pokazać paczkę, ale nie mogłem się powstrzymać)
Jest to dla mnie słodko-gorzki wpis. Czemu słodki? Bo paczka jest przezajebista. Czemu gorzki? Bo jak sobie porównam kreatywność i wkład włożonej pracy, to wypadam co najmniej mizernie, a po głębszym zastanowieniu, to słowo "mizernie" jest i tak dużym eufemizmem ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale do rzeczy.

Zacznę od samego zabezpieczenia paczki, otóż po przedostaniu się przez zabezpieczenia kurierskie zastał mnie widok kartonu zabezpieczonego kłódką i kopertą z listem. Żeby dostać się do paczki musiałem najpierw otworzyć kłódkę, a informacje do odgadnięcia kodu znalazły się właśnie w liście. No po prostu mistrzowski pomysł i już to sprawiło mi dużo radochy.

Po wydedukowaniu kodu natrafiłem na kolejną kopertę z kompilacją memów ( ͡° ͜ʖ ͡°), drugim listem! i z estetycznie zapakowanymi prezentami. Co do samych prezentów, to są przezajebiste. Zapalniczka spersonalizowana, nie tylko z herbem Manchesteru, ale także z osobistym grawerem na tyle, skórzanym etuti, oraz drewnianym pudełkiem, gdzie można przechowywać całość (obiecuję, że przestanę palić jeśli ją też kiedyś zgubię!) Dalej mamy książkę, którą jako kibic zamierzam przeczytać jeszcze w tym roku. Oficjalną opaskę kapitana Manchesteru United (przyda się na otarcie łez, bo dzisiaj #lfc raczej litości nie będzie mieć ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Zupki chińskie, które czekają na wigilię i sylwestra (po jednej obowiązkowo w te dni) słodkości oraz szyszkową świeczkę. Do tego karta Phila Nevilla z prywatnej kolekcji mirka! Nie wiem czy jesteś jasnowidzem, ale akurat bracia Neville byli przez długi okres moimi ulubionymi piłkarzami. Kiedyś trenowałem w klubie i grałem właśnie na pozycji prawego obrońcy, więc Phil i Gary byli moimi pierwszymi piłkarskimi idolami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Poziom personalizacji, włożonego czasu na przygotowanie samej paczki, a także pomysł z kłódką, to jest absolutny top topów jeśli chodzi o sens tej zabawy. Czuję się teraz, jakbym dostał paczkę od syna koleżanki mojej starej, bo była tak dobra. Napisz mirek jak wrażania z Twojej paki, poziomem przygotowania i estetyki nie dorastam Ci do pięt (zwalam to na mój debiut w tej zabawie), ale może chociaż same prezenty się spodobały? Z mojej strony wielkie dzięki, bo cieszę się z tej paczki jak mały dzieciak. Obiecuję, że za rok (bo na pewno wezmę udział ponownie) moja paczka przebije tę Twoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokapake
Danzuo - Przyszedł czas na mnie, a z tego co widzę, to chyba mamy tutaj całkiem unika...

źródło: prezentyodmirka

Pobierz
  • 3
@Danzuo to była sama przyjemność kompletować i wymyślać dla Ciebie paczkę :) bo i fajny gość jesteś i we mnie wspomnienia odżyły! :) co do karty, to nie tyle jasnowidz :) co pamiętaj - Mikołaj wszystko wie :):) prezenty od Ciebie urwały tyłek i zaraz wrzucam swój wpis w odpowiednie tagi ;) co do tego że cieszysz się jak dziecko, to właśnie chyba trafiłeś w sedno tej zabawy! Jaram się że się
kollataja123 - @Danzuo to była sama przyjemność kompletować i wymyślać dla Ciebie pac...

źródło: temp_file6685312495300898817

Pobierz