Wpis z mikrobloga

Dostalem wlasnie pake z #wykopaka i kurde chciałem tylko powiedzieć że Mireczkowi @zbyszko17 super się to udało ( ʖ̯)

Głównym prezentem jest młynek do kawki elektryczny z możliwością wybrani grubości ziaren, dokładnie taki jak chciałem a do tego dobrał kawkę lavazze złotą która jest moja ulubiona kawkę i właśnie będę leciał testować ( ͡ ͜ʖ ͡)

Trafił też ze słodyczami bo te które dostałem, są ulubionymi moimi i mojej różowej więc perfekto ʕʔ

Jednak ze wszystkiego najlepsza jest pietruszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję Miras za super pakunek i wesołych świąt ()

#pokapake
snickers111a - Dostalem wlasnie pake z #wykopaka i kurde chciałem tylko powiedzieć że...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: I dlaczego to niby powoduje, że jest "#!$%@?"? Przecież osoba, która wykłada dajmy na to trzy razy ponad limit ma świadomość, że szansa, iż otrzyma w zamian za to dokładną równowartość swojego wkładu jest bardzo niska. Czyli robi to krótko mówiąc z własnego widzimisię, znając doskonale minimalną wartość paczki. Zatem taka osoba raczej nie oczekuje w zamian, że dostanie dokładnie tyle samo, bo to nie jest kantor wymiany walut. xD
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow nie wiem, mi pasuje, jedynie jakie mam oczekiwania od paki to żeby była w budżecie minimum takim, jaki jest próg w danej formule. A to czy paczka będzie za 180zl czy za 1800zl to kompletnie nie robi mi różnicy. Nawet jakbym sam robił paczkę za 2000zl a dostać coś za 200zl to bym był zadowolony bo o to w tym wszystkim chodzi. A nie kto zrobi drożej
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow z której strony? Tylko i wyłącznie twojej, bo to ty oceniasz to przez pryzmat wydanych pieniędzy. I to ty byś narzekał jakbyś zrobił paczkę za 500 zł a dostała taką za 120 zł. Reszta ma to gdzieś, wystarczy spojrzeć na wpisy.
  • Odpowiedz