Wpis z mikrobloga

Testowałem wczoraj pierogi w pierogarni u Alexa i Pati na manhattanie. Przy okazji ustanowiłem tam rekord w pierogach zjedzonych na miejscu, wciągnąłem 49 sztuk. Miało być 50 ale nastąpił błąd przy liczeniu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Polecam pierogarnie, pierogi luks, cebulka luks i cena niewygórowana. Za 50 sztuk wyszło 80zł.

Zapraszam do obejrzenia mojej relacji z lokalu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#szczecin #jedzenie #jedzzwykopem #jedzzkrucjanem
krucjan - Testowałem wczoraj pierogi w pierogarni u Alexa i Pati na manhattanie. Przy...
  • 44
ja to ten co jadł, a nie wydawał


@krucjan: no, no, ale to Ty biłeś rekord więc Tobie bardziej powinno zależeć na liczeniu. W każdym razie nauczka na przyszłość i powodzenia w kolejnych wyzwaniach! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@krucjan oglądam i komentuję na bieżąco: jaki bulwers pani sprzedawczyni, że Manhattan ma być w niedzielę otwarty xD. BTW: w Pozku też jest "Manhattan" i jest to po prostu mikro-ryneczek, na którym jest może z 10 straganów wzdłuż jednej uliczki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czyli to już conajmniej 2 Manhattany u nas. Polska > USA.
via Android
  • 2
@Mirkoncjusz właśnie fajny klimat targowiska, taki swojski, dialogi z życia wzięte ( ͡º ͜ʖ͡º)
U nas Manhattan to chyba największe Targowisko ta pierogarnia jest tak mniej więcej w połowie, jeczenie drugie tyle co przeszedłem jest dalej i takie aleje są 3 równolegle.