Wpis z mikrobloga

Tak owszem niezależnie od narodowości. I wiem ,że RosmSSja ,może ich mieć więcej niż 3. Ale litości Ukraińcy muszą się z tym tak afiszować? I nie nie jest to ruska propaganda a oni czują sie bezkarnie i naprawdę uważają ,że to jest w porządku. Dla mnie jako Polaka takie obrazy to mela w oko. Ukraina jest jedynie mniejszym złem...
ie uważasz, że jest jednak dość znaczący problem po stronie ukraińskiej z kultywowaniem nazizmu?


@drivent: Zależy. Jeśli za tymi symbolami nie idą hasła typu "ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej" czy chęć podporządkowania państw ościennych, to mam na to #!$%@?.
jest jednak dość znaczący problem po stronie ukraińskiej z kultywowaniem nazizmu?


@drivent: Nie.
Pozwól, że zadam ci kilka pytań odnośnie ostatnich 10 lat:
Ilu Polaków zabili ukraińscy naziści?
Ilu Murzynów zabili ukraińscy naziści?
Ilu Żydów zabili ukraińscy naziści?
Ile wojen ofensywnych prowadzą ukraińscy naziści?
Ile obozów koncentracyjnych prowadzą ukraińscy naziści?

0? No to w jaki sposób problem jest znaczący?
Do niedawna, póki nie zaczęła się w Polsce rządowa nagonka na Ukrainę
Literalnie


@Pantokrator: najgorzej....

Murzyni i Żydzi to jakieś święte krowy, że mają osobną kategorię?

Nikt nie neguje imperialistycznych ambicji Rosji, Ukraina jest w całości stroną poszkodowaną ale przymykanie oczu na dosyć istotne sprawy nigdzie nas nie zaprowadzi.

Do niedawna, póki nie zaczęła się w Polsce rządowa nagonka na Ukrainę i protest onuc, ukraińska prawica była bardzo propolska.


Życzeniowe myślenie, takie samo jak to że nazizm nie ma jakiegokolwiek znaczenia w teraźniejszej
@Bardamu: Jedno trzeba przyznać że dzięki wojnie na Ukrainie światowa populacja nazioli została solidnie przetrzebiona. Jeszcze że trzy takie ofensywy jak ta ostatnia i problem nazioli w ukraińskim wojsku rozwiąże się sam, czemu szczerze kibicuję.

Problemem natomiast jest fakt że oprócz tych zje...ów z nazistowskimi naszywkami giną poborowi którym nie udało się spier...lić za granicę i są to najczęściej biedne Saszki z jakiegoś zadupia które już i tak dostały od życia
@drivent: Murzyni i Żydzi to typowe, tradycyjne ofiary nazistów. Skini w Polsce na te 2 grupy chętnie polowali, ale mieli ciężko, bo w latach 90. nie było łatwo na ulicy takowych znaleźć.

że nazizm nie ma jakiekolwiek znaczenia w teraźniejszej historii Ukrainy.


Nazizm jest totalnie nieistotny na ten moment, a stosunki polsko-ukraińskie zrujnował rząd PiS, byle zgarnąć parę prokacapskich głosów.