Wpis z mikrobloga

MIRKI! Szukam dobrej myszki bezprzewodowej, koniecznie z bocznymi przyciskami "wstecz", "dalej".. Nie musi być firmówka, kwestia zeby nie padła po 2 miesiącach a trochę polatała.. gdzieś koło 50 PLN
  • 14
  • Odpowiedz
@Unik4t: powiedz mi po co Ci bezprzewodowa? miałem dwie myszki bez kabla - jedną marki Vobis jakieś 9-10 lat temu i codziennie trzeba było ładować akumulatorek, a drugą w zeszłym roku i baterie trzeba było wymieniać co miesiąć. obie mnie właśnie tym #!$%@?ły i kupilem sobie wypaśną myszkę E5 w realu za 24,90 z bocznymi przyciskami, jest na kabel. mam laptopa i jakos nie przeszkadza mi ten kabel
  • Odpowiedz
@skarpetki: Teraz mam starą Logitecha i wkur*** mnie strasznie kabel... Akumulatorek co jakiś czas można naładować.. Są różne energooszczędne które trochę dłużej potrzymają.. Szukam no.
  • Odpowiedz
@Unik4t: Bierz jakiegoś logitecha, albo coś innego markowego żeby na baterie nie zbankrutować (najlepiej mieć aku). Kup najlepiej w sklepie żebyś przyłożyć dłoń!
  • Odpowiedz
@skarpetki: Zgadzam się. Ale cipka przez brak kabla nie ucieknie. A jednak wygoda.. Trzeba sobie życie ułatwiać. A ja się szybko na rzeczy potrafię wkur****.. :)

@Luks_x: No i ja w Logitecha mierzyłem. Bo kilka w domu jest i latają ponad 4 lata.. I ja bym wolał nie zmieniać myszki po pół roku. Ale Boczne przyciski, bezprzewodowa - 120 minimum.
  • Odpowiedz
@Unik4t: No to chociaż jakiegoś a4techa. najlepiej jakiś laser nie zwykłe światełko.

Chodzi też o to że tanie myszki wymagają odpowiedniej powierzchni, a czasem a to na wyrku a to na kolanie chce się przesunać i kiepskie działąją....kiepsko.
  • Odpowiedz
@Luks_x: I trzy lata gwarancji, więc co by przyciski przestały chodzić, rolka przeskakiwała to można liczyć na nową.. Tylko czy jest sens, czy lepiej dorzucić i coś lepszego..?

No i nie laser a optyczna, czyli led.
  • Odpowiedz
na stół wystarczy. Po innych powierzchniach pewnie będzie kicha. mój logitech m235 daje radę nawet na kocu polarowym
  • Odpowiedz