Wpis z mikrobloga

Afera skwierzynska to idealny przyklad bodyshamingu z jakim na codzien musza mierzyc sie mezczyzni i podwojnych standardow obowiazujacych kobiety i mezczyzn. Wszyscy widzą tylko sflaczalego baklażana i smieją się z problamów ze wzwodem. Dlaczego nikt nie zauważa że?
- laski mają male cycki, rozstępy i cellulit
- anka ma nieogolonego bobra
- blondyna nawet do seksu ma tapete na ryju
- BMI brunetki jest lekko powyzej 25-ciu, widać to po sadełku na brzuszku
- kaska ma odrosty i nieumalowane paznokcie

Wyniki mojej wczorajszej ankiety pokazują jaka jest skala problemów z erekcją wsród wspolczesnych mezczyzn i jak bardzo daliśmy się otumanić kobietom pozwalajac im na obecność erotycznych zabawek bedacych substytutem męskiego prącia. Wcale mnie to nie dziwi, to wiecznie niewyżyte kobiety wpedzają nas w kompleksy wymagajac gotowosci 24h, 7 dni w tygodniu. To tak nie działa, facet aby osiągnąć wzwód musi posiadać w nasieniowodach odpowiednią ilosc ejakulatu i czuć wewnetrzną chuć, nie wystarczy tylko polożyć sie na wznak i rozlozyc nogi. #skwierzyna #seks #blackpill #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczyzn
daeun - Afera skwierzynska to idealny przyklad bodyshamingu z jakim na codzien musza ...

źródło: temp_file1060744780082932838

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@kosmita bo mentalnie OP ma 12 lat i uważa, że jeśli w łóżku są zabawki to jest to obelga dla faceta xd

@dawid277 a skąd OP ma wiedzieć jak wygląda normalna kobieta na żywo skoro jednak nie tylko mentalnie ma 12 lat ale normalnie chyba też xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dawid277 zobacz sobie jak wyglądała kobita Friza swiezo po porodzie. Ciąża to tylko wymówka i szukanie usprawiedliwienia dla własnego lenistwa..
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@komuch92 w trakcie seksu nasze twarze sie stykają, a te wszystkkie podklady, fluidy i róże po prostu śmierdzą i odechciewa sie całować taką pudernicę.
  • Odpowiedz
@daeun: "tylko prawdziwy facet to czy tamto" to trochę w stylu lasek z TT... W każdym razie widocznie nie jestem "każdym" i zupełnie nie przeszkadza mi, że moja kobieta używa zabawek i nie odbieram tego za jakikolwiek cios. Niektóre jej poprzedniczki też to czasem robiły, czasem jawnie, czasem w tajemnicy.
  • Odpowiedz
@daeun: a co zrobisz z faktem, że spora część dziewczyn masturbuje się? Także te, które są w związkach? I podobnie jak faceci, to czy jest im ok w seksie wcale nie wyłącza ochoty na samoróbkę?
  • Odpowiedz
jak wyglądała kobita Friza swiezo po porodzie. Ciąża to tylko wymówka i szukanie usprawiedliwienia dla własnego lenistwa..


@daeun: nie wiem kto to Friz ani jak wygląda jego kobieta. Nie interesują mnie krajowe aferki.
Ludzie są różni i różnie wyglądają przy różnych okazjach. To bardzo indywidualne jak kobieta wygląda po porodzie. Pomijając cechy osobnicze, są różne porody, niektóre są lekkie inne to wielogodzinne batalie. Sama ciąża także bywa różnym obciążeniem dla kobiety.
  • Odpowiedz
@daeun: już widzę, że ankieta słabo przeprowadzona. Pytanie jest „czy posiada dildo, a jedna z odpowiedzi „chyba tak bo słychać bzyczenie”.

Otóż jest to bez sensu, ponieważ dildo to po prostu gumowy/silikonowy siusiak bez żadnego mechanizmu, podczas gdy to wibrator „brzęczy”. Ankieta do poprawy
  • Odpowiedz