Wpis z mikrobloga

Poprzednia gala clout miała problem z PPV klasycznie można rzec, ale sama gala była naprawdę przyjemna do oglądania.
Nie była to najlepsza gala ever, ale na aktualne standardy jakie organizacje nam dostarczają to była fajna.
Nawet po ostatnich galach fame zastanawiałem się czy może clout nie będzie top 1 federacją jak już ogarnęli streamonline.
Tymczasem wchodzę na ich profil i widzę taką kartę i stwierdzam, że tam małpy muszą pracować żeby stworzyć coś takiego.
Przecież te zestawienia są na poziomie #primemma, albo niższym.
Schreiber vs Laskowska z racji co ta pierwsza mówiła gale temu może jakieś udawane dymy będą, ale osobiście mnie to nie obchodzi.
Denis vs Bu pewnie swoją nisze znajdzie
Najman vs Cios pewnie swoją nisze znajdzie. Sam się dziwię, że ktokolwiek ciosa chce oglądać mnie na wymioty bierze jak widzę tą bazarkową podróbę ferrarieg.
Hajto vs Wawrzyniak? Main event który nawet niszy swojej może nie znaleźć
Co do reszty walk to nie rozumiem połączenia, nie ciekawią mnie bądź całkowicie nie znam ludzi.
Karta walk taka 1/10 moim zdaniem w porywach do 3 jak kogoś interesują pseudo prawilniaki i dwa przegrywy życiowe.
Niestety clout chyba nie będzie tą organizacją która przywróci freaki na dobre tory.

#famemma #cloutmma
BiednyJohny - Poprzednia gala clout miała problem z PPV klasycznie można rzec, ale sa...

źródło: cloutmmawalki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: swoją drogą zabawne jest wychwalanie przez wszystkich tutaj gali która to miała być wielce bojkotowana bo Pan materac plus Lexy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pod względem zapominania ten tag nie różni się niczym od oskariatu w komentarzach na ig
  • Odpowiedz
  • 0
@federiczii: Trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś choć nie jest to tak krystaliczne jak się wydaje, przynajmniej w związku z moją osobą. Osobiście PPV nie wykupuje na tą gale, a napisałem, że clout 2 było fajne jak na dzisiejsze standardy bo taka jest prawda przynajmniej dla mnie i nie widzę sensu żeby kłamać. Ogólnie też chciałbym, żeby inne gale zobaczyły pozytywne opinie kiedy są dla danej gali żeby poszły
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: Najciekawsza walką może być Rekordzista - Szuli. Juz widzę to tłumaczenie jak były zawodnik KSW Szuli, gościu który pół życia trenuje sporty walki dostaje oklep od ziomka, który kiedyś był bokserem, a teraz zajmuje się rekordami guinessa, które we większości udaje mu się pobić. Tylko na tą walkę czekam, reszta mało interesująca. Może jeszcze Denis - Bu ale wiadomo jak to się skończy - Denis kontuzja, zlamanie zasad albo oklep
  • Odpowiedz