Wpis z mikrobloga

  • 1
@Sky-rusher a tak poważniej, to same promki, casbacki i black friday. I9 12900KS, zasilacz 1000 Watt, ram ddr5 2x16 gb, płyta b760 steel legend z wifi, dysk jakiś lexar m2, grafika Intel Arc 750 (widziałem, że aktualizacje sporo jej poprawiają wydajność i wspolpraca z procesorem Intela) chłodzenie wodne Silver Monkey, obudowa Gembird
  • Odpowiedz
@Mateusz_G: Fajny piec, a komputer gdzie?
Bo to co na zdjęciu pod pierwszym lepszym obciążeniem zacznie się dusić jak prostytutka na orgii fetyszystów.

Nigdy nie bierze się obudów z szklanym frontem, tylko mesh
  • Odpowiedz
@Mateusz_G: Najprościej mówiąc.
Zatkaj sobie nos i usta, na ustach zostaw takie 5mm otworu i idź biegać.
Zobacz jak się oddycha przez maleńkie otwory

Komputer z szklanym frontem nie potrafi się zaciągnąć powietrzem, zamiast ciągnąć powietrze będą się kręciły bez sensu.
Taki wentylator z wydajnością 40CFM przy takiej szybie będzie miał wydajność rzędu 25CFM
A co za tym idzie nie będzie przeciągu - a jak nie ma przeciągu to w środku
  • Odpowiedz
  • 0
@MePix no coś w tym jest, przeszło mi to przez myśl, ale stweorrzilem, że skoro ktoś produkuje taką obudowę, to znaczy że jest ona ok. W mojej starej obudowie coolermastera siatki z filtrami są z każdej strony, tu tylko tył został otwarty, bo cała górę zasłania chłodnica. Rano wyrzucę to na śmietnik, teraz już za późno
  • Odpowiedz
@Mateusz_G: nie słuchaj ludzi, którzy sami nic nie kupują/testują a swoje opinie bazują na youtube. Spytaj ziomeczka czy miał tą obudowę i patrz co się stanie xD
  • Odpowiedz