Wpis z mikrobloga

@sartin19 @L722 ilu ja takich kozaków widziałem xD W pewnym momencie życia zaczynasz widzieć, że to okazjonalne picie ma swoje konsekwencje i że tak w sumie, to okazja do picia właściwie jest zawsze - od chrzcin aż po pogrzeby, porażki, sukcesy, wszystko. Więc nie #!$%@?, że niepicie jest przereklamowane, bo jaśnie państwo nie widzą różnicy. Jeszcze ją zobaczycie o ile będziecie mieli jaja spróbować się poszarpać z życiem na trzeźwo. Zasada pić
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sartin19: #!$%@? tam ulegnie, a nawet jeśli tak, to nie ma to żadnego znaczenia. Jak liczy, to znaczy, że ostro chlał i jest świadomy tego w co się #!$%@?ł i już nie będzie miał takiego komfortu chlania jak kiedyś. Trzeba takiego człowieka wspierać, a nie #!$%@? heheszkować i to nawet na takim mirko.

Masz ładny obrazek i sobie podumaj qmplu. Powodzonka Panie @cocojambo210, będzie git (
Pobierz wakemeup - @sartin19: #!$%@? tam ulegnie, a nawet jeśli tak, to nie ma to żadnego zna...
źródło: na_dnie_mordo_a_gdzie
@langer: nie piłem co najmniej miesiąc, zero różnicy w samopoczuciu. Wróciłem do okazjonalnego picia, jeden czy dwa piwka raz w tygodniu i czuje się tak samo na codzień. Może jak ktoś łoi sześciopak browaru dzień w dzień to odczuwa większą różnice jak odstawi alko
@wake_me_up: bredzisz jak potłuczony. Czyli twoim zdaniem nie ma osób, które piją regularnie całe życie, ale mają kontrolę nad piciem? Nie mam na myśli picia codziennego lub "do poduszki", ale od tak raz w tygodniu lub co 2 tygodnie. Sam znam sporo takich osób, nawet u siebie w rodzinie. Według twoje żelaznej "logiki", jeżeli 1/3 społeczeństwa mniej lub bardziej regularnie pije to wszyscy skończą marnie. Nie mierz wszystkich swoja miarą bo