Wpis z mikrobloga

Plot twist: jedynym posłem w tym kraju, który będzie skazany będzie ktoś kto odpalił się gaśnicą w chanukę, a ci, którzy okradli Polskę na wielką skalę, żerowali na dzieciach (Mejza), sprzedawali nasze aktywa ruskim i Saudom, pluli Polakom w twarz i wsadzili do piachu w czasie pandemii 200 tys ludzi, wywłaszczyli ludzi pod CPK, spowodowali zamknięcie ludziom knajp za i po pandemii będą sobie chodzić po wolności, jawni agenci (Macierewicz) będą sobie spokojnie żyli i umrą na starość w swoich łóżkach cieplutko. Możesz w tym kraju okradać ludzi, pałować na protestach a i tak ludzie będą cię uwielbiali bo przez lata pewne media cię pokazywały jako tego fajnego. Patologiczne Polactwo, które uważa że jak się zbrata z władzą to coś skapnie do portfela bo ich tatusiowie, mamusie sprzedawały się systemowi żeby przetrwać (przypomnę matkę pewnego żoliborskiego kurdupla, która donosiła do służb). Za komuny pomimo mocniejszego ucisku i zamordyzmu całkiem niemało ludzi walczyło z opresyjnym reżimem, dzisiaj wystarczy rzucić chleb i jest już spoko.

Prawdą jest, że pomimo że Polska wyszła z komuny ale Polacy jak widać nie. A i jeszcze jedno - Polacy za 4 albo 8 lat ponownie zagłosują na tę patologiczną władzę PIS bo gwóźdź w mózgu nadal jest mocny i będą chcieli powrotu do tego patologicznego stanu bo nowa ekipa przypomni Polakom swoje standardy dzięki których przegrała wybory w 2015 r.

Prawo jest dla goja. Dla pana ubeka jest władza i plucie Polakom w twarz.

#konfederacja #polska #takaprawda #bekazpisu #polityka #bekazlewactwa #bekazkonfederacji #4konserwy #braun
  • 25
@Aik32fr45yd: Pewnie zamiast organizować cringowe happeningi, może warto było zająć się rzeczami poważnymi? A konfa to już dawno powinna odpowiadać za populizmy ze szczepionkami. Pan Bóg sprawiedliwy, ale nie rychliwy jak to mówią.
@Aik32fr45yd:
1,braun gasi świeczki -> afera, jak tak można, olaboga koniec świata, wielkie szantaże
2. komendant policji wystrzeliwuje granatnik który jest w jego rękach nielegalnie przeszmuglowany -> heheszki zaprośmy go do telewizji
3. 200 tys. nadmiarowych zgonów, #!$%@? tam
4. mąż elżbiety witek na oiomie przez 2 lata, #!$%@? tam

czego nie rozumiesz incelu? (mem z konfederacją srającą pod siebie i miliony plusów)
a ci, którzy okradli Polskę na wielką skalę, żerowali na dzieciach (Mejza), sprzedawali nasze aktywa ruskim i Saudom, pluli Polakom w twarz i wsadzili do piachu w czasie pandemii 200 tys ludzi, wywłaszczyli ludzi pod CPK, spowodowali zamknięcie ludziom knajp za i po pandemii będą sobie chodzić po wolności, jawni agenci (Macierewicz) będą sobie spokojnie żyli i umrą na starość w swoich łóżkach cieplutko


@Aik32fr45yd: OK, pełna zgoda. Teraz mi wyjaśnij,
@Hekun: Moradziecki chodzący do knajpy gdy wszystko zamknięte - ee tam, można się przyzwyczaić
Nawet zamknięcie cmentarzy na 1 listopada nie spowodowało u tego tępego narodu refleksji
@Aik32fr45yd nie chciało mi się czytać wszystkiego, ale wiem o co ci chodzi i już odp. Ci na twoje pytanie. Pan Grzegorz popełnij przestępstwo są dowody itp., ci co kradną robią to tak że nie da się ich powiązać, robią to w białych rękawiczkach.
Oto cała tajemnica
@Aik32fr45yd: #!$%@? naprawdę sądziłem że coś w tej polsce choć minimalnie ruszy w kręgach władzy ale po tych akcjach wiem że prawo jest tak samo przestrzegane jak za pisu,żadnych rozwiązań państwowych itp,jedna wielka #!$%@? i będzie tak jak mówisz za kilka lat wybiorą te gówno spowrotem bo mentalność chłopa pańszczyznaniego w tym kraju jest dość mocna,
1,braun gasi świeczki -> afera, jak tak można, olaboga koniec świata, wielkie szantaże

2. komendant policji wystrzeliwuje granatnik który jest w jego rękach nielegalnie przeszmuglowany -> heheszki zaprośmy go do telewizji

3. 200 tys. nadmiarowych zgonów, #!$%@? tam

4. mąż elżbiety witek na oiomie przez 2 lata, #!$%@? tam


@Hekun: ale ty teraz próbujesz sugerować że w tych sprawach nie było afer na całą polskę? żyjesz w jakiejś jaskini i masz
@Hekun: Gdybyśmy tylko mogli umieścić na osi czasu wszystkie te wydarzenia, razem z zaznaczonymi ugrupowaniami które tworzyły rząd...
Może kiedyś doczekamy się takiej technologii...