Wpis z mikrobloga

#!$%@? wykopki odkrywają, że ludzie się ruchają i mają trójkąty xD i to nie tylko ludzie typu 11/10 modele Chady z 25 centymetrowymi kutangami, tylko policjanci z januszowym brzuchem i dziesięciocentymetrowym flakiem

Każdy zdrowy człowiek, który nie podchodzi do życia konserwatywnie, miał możliwość bycia w trójkącie, przecież to normalne jak #!$%@?

śmiechu warte, afera, bo ktoś rucha

#skwierzyna
  • 29
  • Odpowiedz
@niochland ale czaisz, że policjant to jest funkcjonariusz publiczny, którego obowiązuje pewne zasady, w tym moralne, których powinien przestrzegać niezależnie od tego czy jest w mundurze czy idzie po bułki do sklepu? To są ludzie, którzy przysięgali na własne życie m.in. strzec honoru i godności formacji.

Jako obywatel tego kraju nie chce mieć do czynienia z policjantami, których przerasta zwyczajna przysięga małżeńska przy jednoczesnym dekadenckim zachowaniu w sferze seksualnej, a do osób
  • Odpowiedz
Każdy zdrowy człowiek, który nie podchodzi do życia konserwatywnie, miał możliwość bycia w trójkącie, przecież to normalne jak #!$%@?


@niochland: Ale słaby bait.
  • Odpowiedz
policjant to jest funkcjonariusz publiczny, którego obowiązuje pewne zasady, w tym moralne, których powinien przestrzegać niezależnie od tego czy jest w mundurze czy idzie po bułki do sklepu? To są ludzie, którzy przysięgali na własne życie m.in. strzec honoru i godności formacji.


@Kamokamo:
Przyznam, że nie wiem o jakiej sprawie mowa ty potrzeba linku, ale ten fragment to mnie śmieszy xd
Skąd jakieś takie dyrdymały o "moralności" xd moralność zależy od
  • Odpowiedz
@hadrian3: Tak więc albo te związki były już dawno skończone, tak bardzo, że z innymi woleli się zarabiać, albo mają taki układ, że druga strona się na to zgadza.

Jeśli jesteś w związku monogamicznym bez zgody na skoki w bok i mimo tego to robisz, to znaczy, że już nie jesteś w takim zawiązku i nie chcesz być, ba nie ma nic lepszego niż totalne zakończenie i zaoranie tego w przeszłości
  • Odpowiedz
Każdy zdrowy człowiek, który nie podchodzi do życia konserwatywnie, miał możliwość bycia w trójkącie, przecież to normalne jak #!$%@?


@niochland: ciekawe projekcje i dosyć osobliwa, niezbyt związana z rzeczywistością obiektywna teza
  • Odpowiedz
@niochland: większość osób która obejrzała, po minucie o tym zapomniała i tyle, a Ty się tak tym obsrałeś, że aż z tego faktu zrobiłeś wpis, wyjmij kija z dupy profesorze sztywniak
  • Odpowiedz
Każdy zdrowy człowiek, który nie podchodzi do życia konserwatywnie, miał możliwość bycia w trójkącie, przecież to normalne jak #!$%@?


@niochland: no wiadomo, taki Jaś Kapela to codziennie trójkąciki zalicza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę w OPie ciśnienie żeby w mitach o życiu seksualnym przebić bywalców tagu przegryw
  • Odpowiedz
@niochland: Rozumiem, że chodzi o tego policjanta, tak?

Ogólnie to mam to w dupie, ale nie można powiedzieć, że nic się nie stało, jeżeli przysięgał wierność żonie i reprezentuje instytucję publiczną, która ma tam jakieś tam swoje standardy...

Czyli stało się: złamał przysięgę małżeńską i naraził szacunek swojego pracodawcy na szwank.

Jak pisałem - ja mam to wszystko osobiście gdzieś - ale obiektywnie patrząc nie można powiedzieć, że nic złego nie
  • Odpowiedz