Wpis z mikrobloga

@mickpl:
Okej, dzięki. Na poprzedniej hossie rozmnożyłem btc na altach ponad 2-krotnie, więc rozumiem, że teraz nie warto.

Ale, mam do Ciebie pytanie na serio. Musisz mieć w cholerę kasy odłożone, skoro z samej sprzedaży btc miałbyś z pół miliona. Domyślam się, że w różnych aktywach też trzymasz co najmniej drugie tyle. To czemu tak zależy Ci na spadkach? Bo mi zależy dlatego, że jestem gołodupcem i w tych krypto i
możesz w każdej chwili kupić i to za gotówkę


@Cumulonimbus_Capillatus-32: Samo posiadanie płynnych aktywów totalnie zmienia optykę XD Jak nie miałem kasy to też mnie cisnęło na kredyt i czułem odjeżdżający pociąg. A teraz to mi raczej szkoda zamieniać to na kwadrat, tym bardziej, że przetrwałem najgorszy moment, kiedy dolan dobijał do 5.
@Cumulonimbus_Capillatus-32: nie śledze nieruchomosci na wykopie, ale za to siedze troche na tagu krypto. Mick mial rok temu krótki epizod kiedy i tu chcial zablysnąć i był 100% skutecznym antywskaźnikiem. A wiedząc, ze jest też trolem-kłamcą, zacząłem robic screeny. Bo pisał, że coś szortuje bo jutro będzie zwała, a 3 dni później to wywalało w górę i jego wpis znikał xD. Gdy BTC był poniżej 20k to mick się odpalił na