Wpis z mikrobloga

Jeśli faktycznie ma dojść to całkowitej czystki w TVP, to mam nadzieję, że nowa władza nie zapomni o aktorach drugoplanowych telewizyjnej propagandy, którzy teoretycznie byli odpowiedzialni za rozrywkę. Kamela, który szmacił się aż milo, memlał Kurskiemu na scenie aż samemu Jacusiowi było glupio, Popkom romansującym w mailach z Dworczymiem czy innym Patyrom. Wypieprzyć wszystkich, włącznie z kamerzystami.

Klarenbachy, Kanie, Rachonie poradzą sobie. Telewizja Republika na nich czeka, wrócą szczury skąd przyszły w 2015.Taki Kłeczek nie zdziwie się jak wstąpi też oficjalnie w szeregi PiSu. Niestety prezenterzy odpowiedzialni za rozrywkę, którzy praktycznie całe życie są związani TVP i pracowali w niej również przed 2015 czeka znacznie gorszy los. Wylądują na śmietniku telewizji, mam przynajmniej taką nadzieję. Tego wam kochani życzę.

#tvpis #bekazpisu #polityka
eleganckichlopak - Jeśli faktycznie ma dojść to całkowitej czystki w TVP,  to mam nad...

źródło: temp_file2073550065725292965

Pobierz
  • 32
@eleganckichlopak: każdy kto swoją twarzą firmował ten ściek powinien zostać rozliczony i ukarany. Chyba, że chce być świadkiem koronnym i jednym z twarzy refleksji. Oczywiście, dobrowolnie, jakaś kara i tak będzie musiała być zastosowana. Nie jestem bezwzględnym krytykiem PiSu ale min. telewizję publiczną totalnie #!$%@? i za naruszenie dobrego imienia telewizji publicznej należy się surowa kara.
@eleganckichlopak: akurat kamela to nie kojarzę by uczestniczył w propagandzie pisu. Jasne, pracował tam, ale był neutralny. Ot kamel po prostu był chyba w tvp od zawsze. To trochę tak jakby się Makłowicza #!$%@?ć, że nagrywał programy dla tvp (ale go akurat pis próbował wykorzystać w polityce więc uciekł) albo Tadeusza Sznuka. Zamiast się skupiać na Kamelu i nic nie znaczących rzemieślnikach to w pierwszej kolejności powinni się zająć wężami, choleckimi,
@Shashek: o #!$%@?, jaki cringe xD ale wciąż kwestia jest taka, czy po za lizaniem dupy pracodawcy faktycznie udzielał się politycznie i np atakował opozycję jako pracownik tvp albo wychwalał partię? Bo jeśli nie to idąc tym tokiem można by i kamerzystów #!$%@?ć z pracy albo każdego kto się uśmiechnął do kurskiego, a tutaj realnie moim zdaniem to trzeba bić po dupie mendy pokroju kłeczka, który dzięki pis wyciągnął w #!$%@?
memlał Kurskiemu na scenie aż samemu Jacusiowi było glupio


@eleganckichlopak: przecież o tym "cudzie życia który siedzi tutaj" bo zapewne do tego się odnosisz chodziło o dziecko Kurskiego, które się miało urodzić za chwilę albo juz było urodzone. W sensie, że nowe życie bla bla. Bo pismaki zrobiły z tego akcje jakoby Kamel mówi tak o samym Kurskim
@Jaadammm nie no to powinien być jedyny warunek przy tych czystkach - pan Sznuk i 1 z 10 zostaje, zresztą pewnie zostanie, bo to chyba jedyna osoba publiczna w tym kraju, która jest lubiana przez wszystkich niezależnie od poglądów politycznych.