Wpis z mikrobloga

mozecie nazywac Grzegorza wariatem debilem czy obrazac go dla mnie to co zrobil bylo bardzo potrzebne i mam nadzieje ze niektorzy to zrozumieli ze polityka nie moze byc laczona z religia w tych czasach wierzcie sobie w co chcecie tylko nie wprowadzajcie to w panstwo jestem ciekaw jezeli niebyloby przymusu placenia podatku na byle jaka religie ile ludzi by placilo dobrowolnie(oczywiscie bez wyjatkow dla ciapakow islam to nie religia)
#sejm #polityka #braun #bekazkonfederacji #bekazlewactwa
  • 14
  • Odpowiedz
polityka nie moze byc laczona z religia w tych czasach


@macnyy: dlatego popierasz kogoś kto wszystkie swoje przemówienia na sejmowej mówinicy zaczyna od "szczęść Boże"?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: popieram jak najbardziej, to wlasnie pokazuje dwie strony, czemu politycy przy slubowaniu mowia tak mi dopomoz bog skoro czesc z nich pewnie traktuje ta religie bo jest w polsce najbardziej popularna?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: nie, popieram jego zachowanie bo poczul sie urazony ktos kto rzadzi tym cyrkiem powinien zrozumiec uczucia religijne tej osoby I zrozumiec ze nie laczy sie religii I polityki to zachowanie ludzkie bylo poprawne
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: popieram odpalenie gasnicy I performance na rzecz zrozumienia ze religia w polityce nie ma sensu bo sie dzieja takie wlasnie rzeczy
  • Odpowiedz