Wpis z mikrobloga

Pamiętacie kuriera #pocztapolska #pocztex który wyłamał mi przedwczoraj zamek w skrzynce pocztowej w #szczecin? No to wczoraj przeszedł sam siebie. Filmu nie cenzuruję, bo jak on ma w dupie swoją pracę, to ja mam w dupie, kto to zobaczy.
vdrvr - Pamiętacie kuriera #pocztapolska #pocztex który wyłamał mi przedwczoraj zamek...
  • 199
  • Odpowiedz
  • 5
@nonszalancki: tak tak, to jest kamienica, po prostu jako że mamy biuro zrobione z jednego z mieszkań w kamienicy, ustaliliśmy ze spółdzielnią, że monitoring będzie miał terminal u nas.
  • Odpowiedz
@vdrvr: ale serio ja bym z tą sprawą jechał i odwoływał się od umorzeń. To jest nie do pojęcia że ten dzban otworzył paczkę i robił co mu się podobało. Zrozumiem nawet rzucanie paczkami ale tutaj to jest jakiś ewenement.
  • Odpowiedz
dzisiaj mamy trzecią paczkę od tego samego kuriera, chłop idzie na hat-tricka


@vdrvr: lewy w prime to potrafil 5bramek strzelic, moze kurier tez ma talent ( )
  • Odpowiedz
@vdrvr: Z niecierpliwością czekam na kolejne akcje z tym pajacem xD Oby rozmowa po 18 nie skończyła się wywaleniem go, bo mam wrażenie, że typek może polecieć jeszcze grubiej xD
  • Odpowiedz
@vdrvr: jako ciekawostkę powiem, że parę miesięcy temu byłem przesłuchiwany jako świadek w sprawie pocztowego kuriera, który MÓGŁ PODRABIAĆ podpisy. świadków/potencjalnie poszkodowanych było 2000 xd
  • Odpowiedz
@vdrvr: ja w ogóle nie rozumiem dlaczego poczta polska ma usługę kurierską. Kurierzy chyba mieli być alternatywą dla poczty. W tej usłudze chodzi o to, że "nasi listonosze są tak #!$%@? że nic nie dostarczą, użyj naszych kurierów (też są #!$%@?)"?
  • Odpowiedz
@slabyslabek: Miałem tak samo, debil zostawił na deszczu karton, nawet nie zadzwonił dzwonkiem do drzwi. Zobaczyłem rano jak wychodziłem z domu. Polecam zgłosić reklamację (uznali), poza tym napisałem skargę i wysłałem gdzie się dało. Po dwóch dniach kurierka przyszła i przepraszała, że to nie ona, a w ten dzień jej ktoś pomagał xDD. W każdym razie te skargi dochodzą.
  • Odpowiedz