Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem sobie aplikację #curve Chcę mieć płatności w zegarku #amazfit balance. Potrzebuję podpiąć kartę @santanderbankpolska Podpiąłem ją w pierwszych krokach konfiguracji aplikacji. Zweryfikowałem się dowodem i selfie. Teraz wymusza na mnie wybór karty fizycznej w planie subskrypcji - nie mogę tego pominąć, a nie chcę żadnego planu i opłat. Można to jakoś obejść?
  • 6
@boobass: Nie jestem pewien ale może apka po jakimś czasie daje sobie siana i przestaje przypominać o zamówieniu tej karty.

Alternatywnie, można udać że zamawiasz tę kartę ale zdjąć fundusze z przypisanej karty bankowej, co powinno zapobiec pobraniu opłaty i co za tym idzie spowodować anulowanie tego procesu.

I jeszcze jedno - w przypadku polecenia Curve przez kogoś innego, zarówno polecający jak i polecany dostaje bonus (5 GBP, po spełnieniu określonych
@boobass cześć, mam pytanie, jak sprawuje Ci się zegarek? Zastanawiam się czy takiego nie wziąć. Miałem już Pace, T-Rex Pro a teraz celuje w Balance. Wziąłbym Samsunga Watch 5 Pro ale nie che się zawiązywać z Samsungiem jeszcze z komórką.