Wpis z mikrobloga

Mimo że nie zgłosiłam się na wolontariuszkę to chętnie podejmę zrobienia paczuchy dla odbiorcy użytkownika @Adamfabiarz, bo krew mnie zalewa jak widzę tak spieprzoną robotę. #wykopaka
A Ty się #!$%@? wstydź @Adamfabiarz (choć wydaje mi się, że to obce uczucie dla ciebie), bo Twój odbiorca napisał świetną wiadomość, z której w tym momencie jestem w stanie stworzyć coś zajebistego, miałeś problem z wymyśleniem czegoś trzeba było chatgpt spytać. Ja #!$%@? i ten talon na przejazd fabią XDDDD śmiech #!$%@? na tagu i kręcenie z dupy afery.
Nie masz szacunku ani do odbiorcy, ani do organizatorów, ani tym bardziej użytkowników, którzy jak mniemam #!$%@? kawał dobrej roboty (sądząc po tym, że mają zweryfikowane paczki).
@wykoPAKA dodawajcie chłopa na ścianę wstydu, aby nie miał możliwości #!$%@? komuś po raz kolejny tej fajnej zabawy.

#afera #prezent #przegryw #fabia #skoda #skodafabia #swieta
  • 29
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: ty się wstydź, że mi obiecałaś paczkę z jedzeniem jak zachlałaś morde a następnego dnia się wykręciłaś jak typowa p0lka. Nie trzeba obiecywać po pijaku. Teraz będzie tak samo
  • Odpowiedz
@czteroch: Ciekawska Wydra obiecała mi paczkė z jedzeniem jak byłem bezdomny. Poprosiłem dodatkowo o 20zł na bilety do wojewódzkiego do psychiatry i stwietdziła że to scam.
  • Odpowiedz
@telemark no cóż. Jeśli ktoś oferuje pomoc w postaci produktów spożywczych, a Ty pytasz o kasę to nie różni się to od żula na ulicy, który prosi o kasę na bułkę, a jak dostaje jedzenie to odchodzi obrażony.
  • Odpowiedz