Wpis z mikrobloga

co w tym cholernie niebezpiecznego


@OlFunkyBastard: Używanie gaśnicy w tłumie? Bez żadnego zagrożenia? Nie mówię już o antynaukowych, homofobicznych czy ogólnie będących anty wszystkiemu poglądach

głupie i szkodzące najbardziej samej Konfederacji


Szkodzi to po pierwsze powadze instytucji Sejmu, zaszkodziło dzisiejszym obradom, szkodzi Polsce na arenie międzynarodowej i szkodzi nam jako wyborcom lub potencjalnym wyborcom. A sam akt szkodzić może też bezpośrednio ludziom, bo dostac gaśnicą z bliskiej odległości też do bezpiecznych
Używanie gaśnicy w tłumie? Bez żadnego zagrożenia?


@Wink: widać, że nigdy w życiu nie korzystałeś z tego typu sprzętu. Przypominam, że hiperbolizowaleś o tym, że to cholernie niebezpieczne. Co jest zwykłą bzdurą.

antynaukowych


@Wink: krytyka pandemicznego zamordyzmu nie jest antynaukowa.

homofobicznych


@Wink: dla neokomunistów każda krytyka LGBT jest homofobią, najgłupszy temat zastępczy w niedawnej historii ludzkości.

Szkodzi to po pierwsze powadze instytucji Sejmu, zaszkodziło dzisiejszym obradom, szkodzi Polsce na
@OlFunkyBastard: Nawet wysrywu nie przeczytałem, zobaczyłem tylko słowo neokomunizm i wiem że to koniec rozmowy. Jest złota zasada, nie dyskutować z Konfiarzami i ludźmi piszacymi słowa jak fajnopolak czy inne z prawackiej nowomowy
@Wink: wiadomo, jeszcze okazałoby się, że musisz użyć argumentów w dyskusji i krucha struktura twojej banieczki uległaby zniszczeniu. Kontakt z rzeczywistością największym wrogiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
absolutnie w porządku


@Wink: nic takiego nie napisałem. Znów latasz po hiperbolach jakbyś miał coś nie tak z garem.

sam chyba znasz jego poglądy


@Wink: znam i często mi się nie podobają to co wypisujesz to nie argumenty, a zwykłe pajacowanie.

Nie, nie będę się w to #!$%@? bawił


@Wink: jesteś prymitywem i nawet jakbyś chciał to nie jesteś w stanie zachowywać się jak istota rozumna. Dla normalnego człowieka
@Wink: zawsze mnie ciekawiło co skłania teoretycznie normalnych ludzi do tego by zachowywać się jak zwierzęta. Gdyby nie to, że zapewne masz prawa wyborcze byłoby to nawet zabawne. Lubię te szachy z gołębiem jeśli po drugiej stronie światopoglądowej widać coś tak żałosnego utwierdzam się tylko w przekonaniu, że stoję po tej właściwej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OlFunkyBastard: Ty po właściwej stronie?

widać, że nigdy w życiu nie korzystałeś z tego typu sprzętu. Przypominam, że hiperbolizowaleś o tym, że to cholernie niebezpieczne. Co jest zwykłą bzdurą.


Nie rozumiem co w ogóle skłoniło ciebie żeby uważać że dostanie gaśnicą w twarz czy wdychanie oparów gaśnicy w tłumie ludzi, gdzie ktoś może mieć astmę czy inne choroby układu oddechowego może być czymś nie niebezpiecznym, podobnie sam wyczyn Brauna który zdaje
Nie rozumiem co w ogóle skłoniło ciebie żeby uważać że dostanie gaśnicą w twarz czy wdychanie oparów gaśnicy w tłumie ludzi, gdzie ktoś może mieć astmę czy inne choroby układu oddechowego może być czymś nie niebezpiecznym, podobnie sam wyczyn Brauna który zdaje się świadczyć że może zrobić wiele nieprzewidywalnych rzeczy.


@Wink: dalej nie rozumiesz, że chodzi mi o twoje hiperbolizowanie. Każdy kto używał takiej gaśnicy wie, że może to nic przyjemnego
@OlFunkyBastard:
Poparcie im nie poleciało przez to że duża frekwencja, poleciało im bo ktoś na Twitterze wyjaśnił część kandydatow z list konfederacji. Był tam między innymi zwolennik płaskiej ziemi. Więc hiberbolo leć i gas betlejemskie światło pokoju bo było w sejmie dzisiaj, właśnie dlatego że są tam reprezentanci wszystkich Polaków. A nie tylko 18 posłów konfy w tym jeden co może wie co to biznes i pieniądze z ciężkiej pracy.
Nie chciałbym żeby ktoś na twoim poziomie decydował o moim życiu.


@OlFunkyBastard:
Ci co chciałbyś aby decydowali nie potrafią poprawnie napisać ustawy. Ciekawe jakie ustawy będą proponować, to już nie rząd PiSu. Na pewno będzie śmiesznie jak z tą pierwszą w tej kadencji, przeszła już trzecia poprawkę czy dali się spokój? Może i napiszą, jak zatrudnią prawników z subwencji, ale musieliby najpierw przestać płacić z niej na fundację Brauna i firmę