Wpis z mikrobloga

Chanuka w sejmie jest co roku. Braun jest posłem od 2019. Ciekawe dlaczego dziś, w dniu, gdy nowy premier w expose położył duży nacisk na sprawę pomocy Ukrainie, Braun odwalił takie coś. W świat nie pójdzie głos Tuska, w świat idzie obraz Brauna z gaśnicą. Dobra robota rosyjskich służb.
#sejm #ukraina #polityka
  • 35
  • Odpowiedz
Chanuka w sejmie jest co roku. Braun jest posłem od 2019. Ciekawe dlaczego dziś, w dniu, gdy nowy premier w expose położył duży nacisk na sprawę pomocy Ukrainie, Braun odwalił takie coś. W świat nie pójdzie głos Tuska, w świat idzie obraz Brauna z gaśnicą. Dobra robota rosyjskich służb.

#sejm #ukraina


@barturus: nie przeceniałbym tego happeningu z gaśnicą jakiegoś szeregowego posła. Dla zagranicy ważniejsze jest to co deklaruje premier, a nie
  • Odpowiedz
@barturus: do tego dla pisu każda godzina pracy niszczarek ma znaczenie, już piszczą że chcą przesunąć głosowanie nad nowym rządem i resztę swoich pytań zadawać jutro
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy: no jest bohaterem wśród płaskoziemców, fanatyków Trumpa, sekciarzy wierzących w cudowną rosję mającą uratować wartości przed upadkiem, antyszczepów, foliarzy, narkomanów. Kogoś pominąłem z tej wesołej ferajny na /pol/?
  • Odpowiedz