Wpis z mikrobloga

Co chwile takie teksty, screeny widzę - zaraz zlecą się białorycerze albo odklejeńcy mówiący że 'to przecież margines, malutki procent, nawet będąc bez rąk, nóg, niewidomym, warzywem można znaleźć łatwo kobietę!!11!!11oneoen'.


@kaminarii: Oczywiście, że jest to margines a nawet więcej bardzo, bardzo skrajny przypadek zaś jeśli nazywasz kogoś nazywającego rzeczy po imieniu per odklejeńcem to znaczy, że sam takowym jesteś.
@enhansa: Tutaj najbardziej rozbawił mnie chyba fragment o tym, że kobieta ma szukać mężczyzny któremu udało się tyle samo co jej po czym wymienione jest, że ''są piękne'' no rzeczywiście urodzenie się jako ładna kobieta to jest osiągnięcie na miarę prowadzenia firmy przez 15 lat dobrze prosperującej. Poza tym sorry, ale kto ku...a normalny bierze na poważnie dorosłe kobiety kończące zdanie na ''xD''. XD To jest, ale to co się odwala
Jak polepszają jak ja nigdy nic dobrego od kobiet nie zaznalem? Tu już jest szczyt bezczelności.


@LostHoldenCaulfield: Oczywiście, że jest to szczyt bezczelności. Jakaś upośledzona pokemonica kończąca zdanie na ''xD'' próbuje wmówić wszystkim, że mężczyzna z racji swojej płci tylko i wyłącznie ma finansować pod do kobietę gdzie jakby no równouprawnienie nazywając to jeszcze patriarchatem. Ja na przykład w swoim życiu dostałem bardzo wiele od kobiet, ale zamiast na nie narzekać
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

żeby przysrać się do xD to trzeba być wykopkiem


@czescmampytanie: Nie, po prostu to zaburza (przynajmniej w moim odczuciu) jakikolwiek poważny odbiór danej osoby. Jak w żądaniach terrorystów pojawiłoby się XD chociaż globalnie to LOL bardziej to uznałbyś to za żart.
Najbardziej zabawne jest jak dalej leci że są naukowe dowody i dostaje poklask, ale naukowych dowodów nie przedstawia. Jak ktoś będzie ciekawy mogę podesłać resztę


@enhansa: Jeśli ktoś uważa, że są na to naukowe dowody to nie różni się totalnie niczym od przeciętnego szura redpillowca. Jak jej tak przeszkadza to, że kobieta sama powinna się utrzymać to niech wyśle męża do pracy i urodzi przynajmniej ósemkę dzieci a nie te szlaufy
Chłop ma się cieszyć że w ogole taka p0lka istnieje w tym samym świcie. O jaka łaska spotkała chlopa - czlowiek z tzipa na niego spojrzał łolaboga


@BlackpillRAW: To jest dokładnie to samo co kiedyś było w szkole jak była jakaś ładna laska lub kilka i myślały, że są takimi gwiazdami niesamowitymi. Później taki chłop wychodził z tej szkoły i ogarniał, że takich Martyn, Julek, Weronik to jest całe multum a