Wpis z mikrobloga

Lewica chce neutralności światopoglądowej xD Ale to moja demokracja jest mojsza niż twojsza i to moja demokracja jest demokracja najmojsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)#sejm
  • 3
  • Odpowiedz
@Winters44 czy aborcja lub związki partnerskie w jakiś sposób atakują prawicowy światopogląd?
Nie chcesz aborcji lub związku mężczyzny z mężczyzną to po prostu tego nie rób, a dlaczego ci, którzy chcieliby mieć takie prawo, nie mogliby tego robić, bo części społeczeństwa faceci w sukienkach przemawiający w imieniu dziadja na chmurce powiedzieli, że to jest złe?
  • Odpowiedz
  • 0
@troglodyta_erudyta: Ja tam osobiście nie widzę nic złego w aborcji w przypadku ciężko uszkodzonych płodów, poważnych niepełnosprawności lub zagrożonego życia matki. Podobnie nie widzę też czegoś strasznego w przypadku związków partnerskich gejów czy lesbijek i moje prawicowe poglądy na tym bardzo nie cierpią.

Na tym polega w mojej ocenie racjonalna neutralność. Dopuszczamy coś, ale w obiektywnych granicach bez przechylania wajchy w jedną lub drugą stronę. Lewica chce jednak podkręcania wszystkiego do
  • Odpowiedz