Wpis z mikrobloga

#elektronika #powerbank #kiciochpyta

Siema. Jest taka sprawa. Mam już ponad rok powerbanka Baseus 30000mah 20W. Wczoraj zauważyłem że nie chce mi się ładować. Mianowicie - jak podłączam ładowanie pod USB-C to nawet nie reaguje chociaż kabel sprawny, a jak pod MicroUSB to na wyświetlaczu pojawia się 0% i miga jakby się ładował ale nic ponad to. Ktoś miał podobny problem ?
  • 6
  • 0
@gomjeden Jak zapnę ładowanie przez micro i i tel pod USB to tel się ładuje, pb nie. Reset nic nie daje ani przy zasilaniu ani bez. W sensie nie wiem czy jakieś wizualne efekty powinny przy nim występować, ale też #!$%@? nie pomaga.
@gomjeden: O #!$%@? złoty... Gówno ożyło... Dalej nie wiem jak i z dziwnymi przejściami, o czym dalszej części wpisu.

Wyczyściłem twardą szczoteczką do zębów port ładowania, końcówkę kabla USB-C, końcówkę kabla umyłem ciepłą wodą pod ciśnieniem kranowym. Za pierwszym razem jak pisałem pierwszy komentarz to naładował mi się do 1% i ładowanie padło. Po piętnastu minutach kombinacji - do 2% i znowu padło. Obecnie mam 4%, powerbank ładuje się w pionie.