Wpis z mikrobloga

Nawet nie zdawałem sobie sprawy jaka jest #!$%@? z lvlowaniem na retailu :< Chłop jak grał to jakoś tak przyjmował że tak ma być.
Teraz po bardzo długiej przerwie jak zacząłem z sod a potem troszkę na wotlku próbuję to dopiero widzę jak retail... generalnie nie istnieje levelowanie na retailu, szkoda gadać. Są te wszystkie fajne systemy jak 1-60, skalowanie, dungeony i co z tego skoro to wszystko leci tak szybko? Powinna być jakaś opcja zmniejszenie zdobywanego doświadczenia 2-3 a nawet i 4 razy. A może można gdzieś spowolnić levelowanie i ja o czymś nie wiem?
#worldofwarcraft
  • 9
  • Odpowiedz
Tak, zdecydowanie jest za szybko jak jesteś nowym graczem, ale, ale jak masz juz 8 postaci, albo i więcej na różnych serverach to było od #!$%@? roboty + jeszcze campanie i inne gówna. Więc wcale się nie dziwie, że jest jak jest, ale pewnie za 2 dodatki blizzard to poprawi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Toent: nie zgodzę się, bo coś mi już przeszkadzało jak jeszcze w shadowlandsach grałem, wtedy miałem 6 postaci na poziomie chyba wtedy był 60 maksymalny. I każdą jedną którą zaczynałem nie potrafiłem się zmusić do dalszej gry.
No ale czas levelowania to jedno, drugie że każdy przeciwnik to gąbka. Przypomina mi się złoty czas z legionu jak wszeł skaling, ludzie jak zwykle narzekali ale mi się ekstra podobało bo wzięcie na
  • Odpowiedz
@Uuroboros ty lubisz levelowac i dla Ciebie jest to za szybkie na retailu, ale jednocześnie jest bardzo dużo osób dla których to wciąż jest za wolne bo traktują leveling jako przykry obowiązek, żeby móc cieszyć się aktywnościami na max levelu
  • Odpowiedz
@Uuroboros: gdyby jeszcze levelując można było wchodzić w interakcje z innymi graczami to git, a tak w open worldzie jak w 1-60 spotkasz 10 osób to już jak święto
  • Odpowiedz
@Uuroboros: panowie grać na SoD od czasu premiery na Reteila się nawet nie loguje xd jest gildia jest żywy świat co chwilę ktoś nowy coś się dziej a na retailu dupa single player :(
  • Odpowiedz