Wpis z mikrobloga

taka Januszeka mnie nie interesuje


@GratisLPG: xDDD To nikt Ci nie każe oszczędzać, możesz dla zasady płacić więcej. Ba, chyba nawet w elektromarketach możesz sobie kupić GPU za 62zł, zamiast za 4.71zł. Cieszę się, że wspierasz głodujących gigantów pokroju MS (σ ͜ʖσ) Najwiekszą Januszerkę to ty #!$%@?łeś tym komentarzem, bo #!$%@? Ci do tego, jak ktoś gospodaruje swoimi środkami. Próba pokazania wyższości, świadczy
  • Odpowiedz
  • 0
Cieszę się, że wspierasz głodujących gigantów pokroju MS (σ ͜ʖσ) Najwiekszą Januszerkę to ty #!$%@?łeś tym komentarzem, bo #!$%@? Ci do tego, jak ktoś gospodaruje swoimi środkami. Próba pokazania wyższości, świadczy tylko o twoim zakompleksieniu.


@Zielony34: Ale się zesrałeś. Kupowanie gier w turcji czy tam w bangladeszu jest dla mnie januszerką i #!$%@? ci do mojego zdania, które mam prawo wyrazić ( ͡
  • Odpowiedz
@GratisLPG #!$%@? mnie twoje zdanie obchodzi. Podpisałeś się kompleksami, to się odniosłem. Zesrałeś to się sam, bo musiałeś koniecznie ocenić innych, którzy ci polecają jakieś metody ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: Ehe, odwracanie kota ogonem, stare wśród wykopków. Ja nie mam bólu dupy o to, że ktoś kupuje gry przez turcję, ale ktoś tu ma ból dupy o to, że takie osoby nazywam januszerkami. Dlaczego? Bo mi wolno.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34 sraj dalej xd. Wyraziłem swoje zdanie o takich praktykach, ty od razu puściłeś klocka i jeszcze będzie mi mówił że nie mam prawa tak się wyrażać. Wypad.
  • Odpowiedz