Wpis z mikrobloga

Przywiozłem do Francji dekoracje świąteczne z Polski. Duże, drewniane instalacje, które będą montowane w centrum miasteczka. Czekam sobie na dźwig zastawiając cały przystanek autobusowy. Czy ktokolwiek się o coś #!$%@?ł? Oczywiście, że nie. Jak dotąd trzy autobusy stanęły za mną, pasażerowie wsiedli i nikomu nie przyszło do głowy, żeby się o to pruć. Policja przejechała dwukrotnie i też nic nie chcieli. Już widzę jak wykopki by darły mordę albo Galeński na swoim kanale xD
#zycietruckera #bekaztransa na pewno nie #polskiedrogi #francja
JudzinStouner - Przywiozłem do Francji dekoracje świąteczne z Polski. Duże, drewniane...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Polak Polakowi Polakiem. Nieważne, czy komuś przeszkadzasz tym, że tam stoisz, ważne żeby robak jeden z drugim miał satysfakcję, że Tobie życie utrudnia, i poklask wśród podobnych sobie nieudaczników. Tylko i wyłącznie takimi intencjami napędzane są działania półgłówków tego typu, nie ma sensu nawet z takimi wchodzić w dyskusję byku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: ooo w bolanda to byś musiał już samochodoze wyjmować spod kół, bo ta szajba dla wyświetleń zje własne gówno.
Chwilę potem miałbyś filmik ze sobą od dashcambandit, jak to olobogo UN STOI xD

Społeczniaki to podludzie.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: aż mi się przypomniało jak w tamtym roku do Bristolu do centrum choinkę też z Polski przywiozłem i było to samo, wjeżdżam nawigacja już w każdym kierunku pokazuje zakaz, a ja się pcham, wszystko blokuje, pieszych, auta, w końcu się okazało że na miejscu nikogo nie ma bo miałem być o 13 a nie 8 rano i tak sobie stałem częściowo na chodniku, przystanku i ulicy i tylko te spojrzenia
  • Odpowiedz
@Zubern tu dźwig miał być na 7:00, Belg który to zlecał, mówił żeby być na 8:00, bo Francuzi i tak nie przyjadą na czas, a finalnie dźwigowy się pokazał o 10:00 xD jeszcze nawet nie zaczęli zdejmować xD
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Wiadomo, chłop tam po złości stanął, a nie żeby wyładować towar co jest jego pracą xD Wszyscy ludzie stający na trawie chodniku, czy gdziekolwiek indziej to też robią to żeby wykopka #!$%@?ć, a nie dlatego, że nie mają innego wyjścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marzy mi się by każdy przemądrzały wykopek przeżył choćby miesiąc życia w swoim "świecie idealnym" według niego samego, gdzie każdy najdrobniejszy przepis
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: kolego, to są wymówki lenistwa i braku zorganizowania.
Mówisz o komputerowcach, ale każdy z nas jeździ autem.

Jak jadę gdzieś to planuje zaparkować legalnie, bo nie jestem samolubnym dupkiem, który nie może przejść 100 metrów na własnych nogach. Jeśli moją pracą jest jeżdżenie i parkowanie, to wymagam żeby legalne miejsce było zagwarantowane.

Bo mogę sobie jechać do biedronki i zaparkować od razu pod wejściem bo na pierwszy rzut oka wszystkie
  • Odpowiedz
Szanowni mądrale zza komputera, jakieś 99% usług z których korzystacie nagina przepisy których egzekwowania tak bardzo pragniecie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: Skoro tak to czemu się tak sracie jak Policja coś źle zrobi. Przecież oni też świadczą tylko usługi a wy się sracie jak naginają przepisy xd
  • Odpowiedz
@Wynoszony typie xD wjazd w granice tego miasta pojazdem powyżej 19t jest w ogóle nielegalny. O jakimkolwiek miejscu postoju nawet nie wspominając xD strefa o około 500m promienia ma zakaz wjazdu powyżej 3.5t, a dźwig przyjechał i rozładowują dokładnie tam, gdzie zaparkowałem. Czyli wg Ciebie nie powinien się tu odbyć jarmark, bo nie ma miejsca do rozładunku tira? XD
  • Odpowiedz
@Wynoszony: No czy korzystasz z taksówek, Ubera, Bolta, czy z paczkomatów(ogromna ich część jest napełnianych z ulicy) np.? Mieszkasz na osiedlu w którym jest specjalna zatoka dla śmieciarki(jak żyję jeszcze takiej nie widziałem), czy na łamanie przepisów przez śmieciarzy już przymykasz oko bo sam z tego korzystasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak zamawiasz taksę to czekasz przy miejscu parkingowym, czy wsiadasz z ulicy jak każdy? ( ͡
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: zdarzył by się wypadek, kierowca z naprzeciwka potrącił dziecko wyskakujące z autobusu.
Mirek z wykopu daje ostatni wpis że idzie do paki na 10 lat
Także tego, nic się nie wydarzy to jest spoko
  • Odpowiedz
To właśnie dla tych ludzi będzie dzisiaj montowany jarmark bożonarodzeniowy.


@JudzinStouner: to jest normalne i zrozumiałe, że czasem się stanie na chwilę w miejscu niedozwolonym, ale ten post napisałeś jak jakiś odklejony ojkofob "hehe, ale by się polaczki zesrały". Tak jakby za każdym razem ktoś nagrywał kurierów/dostawców na awaryjkach i wrzucał w neta.
  • Odpowiedz
No czy korzystasz z taksówek, Ubera, Bolta, czy z paczkomatów(ogromna ich część jest napełnianych z ulicy) np.?


@Zgrywajac_twardziela: Oczekuje że będą i parkują zgodnie z prawem, a policja i SM jest ich ścigania. Oczekuje od mojego miasta że paczkomaty są stawiane tam gdzie jest miejsca na zatrzymanie i rozpakowanie.

Mieszkasz na osiedlu w którym jest specjalna zatoka dla śmieciarki(jak żyję jeszcze takiej nie widziałem), czy na łamanie przepisów przez śmieciarzy już
  • Odpowiedz