Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony
Bonzo - Tak nietaktownego jełopa jak on to nie widziałem w tym programie, żadnej autorefleksji, samokrytyki. Współczuję wszystkim babom, które spotkają go na drodze w swoim życiu. Raczej wszystkie 3 jego główne kandydatki były spoko, fakt że z żadną nie wyszło wiele mówi.
Artur - Mój stary to fanatyk rolnictwa, całe mieszkanie zawalone plakatami i resorakami kombajnów. Kandydatki poza Sarą szybko zauważyły z czym mają do czynienia i jedna szybko #!$%@?ła, a druga z ulgą wyjechała jak kazał jej opuścić chawirę.
Waldi - Maminsynek, manipulant i wieśniak, bynajmniej nie w znaczeniu jako mieszkaniec wsi, Dorota go wzięła z desperacji, nie zasługuje na nią. Chociaż może są siebie warci, nie wiem.
Koniara - Mega nieprzyjemna osoba. Szkoda mi tych 3 chłopów, co do niej pojechali. Każdy wydawał się być na swój sposób spoko, każdy miał też minusy, ale na pewno byli lepszymi osobami niż ona.
Pomidorowa - Jakby mi ktoś powiedział nawet w połowie sezonu, że z tej 5 będę miał o niej najlepsze zdanie to bym wyśmiał. Nie wiem czy jej wybór był najlepszy, ale widać że miała swoje powody. Dominik był chyba najlepszym kandydatem u niej, ale może szkoda takiego chłopa na taką osobę jak ona. Mikołaj za to wyszedł na desperata.

Jak to już parę razy zostało powiedziane o uczestnikach tego sezonu - oni nie są sami bez przyczyny.
  • 5
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke

Pomidorowa - Jakby mi ktoś powiedział nawet w połowie sezonu, że z tej 5 będę miał o niej najlepsze zdanie to bym wyśmiał. Nie wiem czy jej wybór był najlepszy, ale widać że miała swoje powody. Dominik był chyba najlepszym kandydatem u niej, ale może szkoda takiego chłopa na taką osobę jak ona. Mikołaj za to wyszedł na desperata. @RobieZdrowaZupke

#rolnikszukazony


I pamiętajmy, że po wyborze powiedziała że to z rozsądku,
  • Odpowiedz
  • 24
@RobieZdrowaZupke dajcież spokój z tym pracoholizmem artura; gość to typowy dziedzic gospodarki, który pracę symuluje (ten akurat ma działalność skoncentrowaną na kukurydzy... na terenie, gdzie kukurydzy właściwie się nie uprawia - to moje rejony), żeby ludzie nie gadały, że nic nie robi i szasta kasą starych. Teraz pracy (XD) już nie ma, artunio spokojnie ruszy na łowy, pewnie beemką albo mercem kupionym przez starych, i będzie bajerował okoliczne małolaty.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: dałem plusa, ale to:

druga z ulgą wyjechała jak kazał jej opuścić chawirę.


nieprawda, laska sama żegnając się powiedziała, że szkoda, nawet bardzo szkoda, przyczepiła się z mocnym uściskiem i chyba nawet pojawiły się łzy.
  • Odpowiedz