Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy.
Robie wifi managera pod #esp32. Jest on na wzór tego od tzapu z tą zeletą że z założenia ma działać na wszystkich platformach tzn czystym espidf, espidf w platformio, arduino-esp w platformIO i Arduino IDE. Z funkcjonalności mam
- captive portal,
- zapis ssid i hasła do wifi w pamięci nieulotnej
- custom parametry
- działanie w trybie STA i AP_STA
- planuje dodać logger czyli wyświetlanie logów na hostowanej z espka apce webowej bo nie zawsze jest opcja podpiąć usb żeby sprawdzić logi

Co jeszcze moge dodać ?

#programowanie #arduino #cpp #pytanie #embedded
walokid - Siema Mirasy.
Robie wifi managera pod #esp32. Jest on na wzór tego od tzapu...

źródło: wifiMgr

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@maniok: tak. Liba będzie open-source. Tylko chce ją dokończyć i mniej więcej przetestować na wszystkich platformach. Jest napisana tak żeby działała na wszystkich ale jak do tej pory testowałem do na arduino-esp brakowało kilku includów ( build system ich nie dodaje widocznie automatycznie tak jak jest to w czystym espidf). Plus jeszcze napisać instrukcje w readme bo trzeba pozmieniać pare rzeczy w konfigu.
  • Odpowiedz
  • 0
@walokid A powiedz mi jeszcze czy da się zrobić aby esp32 działał jednocześnie w trybie STA i AP_STA żeby robił za repeater? Mam w planach zrobić czujnik do skrzynki pocztowej ale niestety skrzynka jest na granicy sieci domowej i myślę czy by przy oknie pod parapetem nie podpiąć małej puszeczki co by przekazywała sygnał
  • Odpowiedz