Wpis z mikrobloga

Po #!$%@? dziewczyna okazuje zainteresowanie, pisze do mnie pierwsza, pierwsza się do mnie odzywa, podchodzi, zagaduje, jak potem i tak jest jak zawsze - czyli jak do niej piszę czy chce na randke to brak odpowiedzi. Nic nie rozumiem, mętlik w głowie i zmęczenie tym wszystkim. To tak specjalnie? One chcą być takie okrutne, dać złudną nadzieję, żeby bardziej bolało?
Ehh szkoda, że się nie urodziłem gejem
#przegryw #p0lka #blackpill #!$%@? mam dosyć
termiantor - Po #!$%@? dziewczyna okazuje zainteresowanie, pisze do mnie pierwsza, pi...

źródło: Screenshot 2023-12-10 at 21.09.01

Pobierz
  • 10
@termiantor Wielu facetów (nie mówię że akurat Ty, musiałbyś szerzej opowiedzieć jak wygląda wasza relacja) traktuje zwykłe przejawy bycia miłym i koleżeńskim jak sygnały, że laska chce czegoś więcej. I gdy taki facet np. zaprasza na randkę i dostaje odmowę, to bardzo negatywnie ocenia taką dziewczynę, że „robiła mi nadzieję a potem kopnęła w dupe” - tylko należy się zastanowić czy ona naprawdę robiła nadzieję i czy naprawdę zachęcała do brnięcia w
@Alzena: w moim wypadku można powiedzieć, że mieszkamy na tym samym osiedlu znamy się od połowy września, chodzimy do różnych szkół, jesteśmy z tego samego rocznika. Jest tu boisko do kosza i nawet mała siłownia. Boisko jest obok jej klatki, nie zupełnie po drodze od wyjścia z osiedla, można powiedzieć, że tak parę metrów w przeciwną stronę, i zawsze jak tam grałem sobie w kosza (nie, nie jestem wysoki, mam 174cm),
@termiantor Zabawa w blokowanie kogoś bez powodu śmierdzi gówniarskim zachowaniem. Albo dziewczyna jest bardzo młodziutka i tak naprawdę sama jeszcze nie wie czego chce, albo jest po prostu niedojrzała emocjonalnie. Żadnej romantycznej relacji z tego niestety nie wróżę.
Po #!$%@? dziewczyna okazuje zainteresowanie, pisze do mnie pierwsza, pierwsza się do mnie odzywa, podchodzi, zagaduje, jak potem i tak jest jak zawsze - czyli jak do niej piszę czy chce na randke to brak odpowiedzi. Nic nie rozumiem, mętlik w głowie i zmęczenie tym wszystkim. To tak specjalnie? One chcą być takie okrutne, dać złudną nadzieję, żeby bardziej bolało?

Ehh szkoda, że się nie urodziłem gejem


@termiantor: bo ogólnie rzecz
@Zly_CzlowiekXD: I to jest najbardziej przykre. Ta iluzja nadziei, że może być coś więcej w tym życiu.
Ehhh nawet sąsiad co nas widział jak razem siedzimy, jak mnie później spotkał to powiedział: "No młody, widzę że niezłą dziewczynę sobie ogarnąłeś". Wtedy się nawet jakoś z siebie dumny zrobiłem. Jakby na mnie nie zwracała uwagi to też bym miał na nią wyebane.
A tak to boli, pewność siebie zgasła i wątpię żeby