Wpis z mikrobloga

@QUANTUM-DICK CZY TY JESTEŚ CHŁOPIE NORMALNY!

TO SĄ NAJLEPSZE UŻYWANE EROTYCZNE ZABAWKI Z CHIN JAKIE DOSTAŁEM W ŻYCIU! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jakim cudem sięgnąłeś mi do głowy, bo miałem sobie kupować Anerbica, no tym mnie zniszczyłeś. Różowa się śmiała z tego jak się jarałem, jak otwierałem pudełko, jak dziecko xd Pamiętam, jak pisałeś z niepewnością, żebym nie kręcił inby jak mi się nie spodoba, Mirku kochany, inbe to ja będę kręcił za to że tyle wydałeś xd Anerbica to ja teraz będę zabierał wszędzie xd Portfel się zdecydowanie przyda, bo mój wygląda jak typowy portfel faceta po przejściach ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i rzecz druga - kaseta z Vice City! Nie wiem czy ty się dokopałeś do moich wpisów tak dawnych, gdzie pisałem, że kaseta Flash.fm jest droga, to zrobię sobie sam xd No to najlepsze radyjko, jakie pojawiło się w grach! I kaseta Kershawa. No trafiłeś w piątkę że wszystkim, poważnie. Różowa już płacze, że jak ma Ci dorównać z prezentem dla mnie xD

Pięknie dziękuję, życzę cieplutkich świąt i wszystkiego najlepszego! Na prawdę się postarałeś!

#wykopaka #pokapake #gusto
iErdo - @QUANTUM-DICK CZY TY JESTEŚ CHŁOPIE NORMALNY!

TO SĄ NAJLEPSZE UŻYWANE EROTYC...

źródło: 20231210_122824

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
TO SĄ NAJLEPSZE UŻYWANE EROTYCZNE ZABAWKI Z CHIN JAKIE DOSTAŁEM W ŻYCIU!


@iErdo: cukeirki analne, widzę, że trafiło na prawdziwego konesera, tylko ze sznurka się zerwały ale w końcu używane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iErdo: Ale fajna paka, z ciekawości to na czym Ty tych kaset słuchasz? Czy to tylko w celach kolekcjonerskich? Się Pan Kwantowy Penis wykosztował, bardzo fajna paczuszka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Fajnie, że list cały pokazałeś to sobie poczytamy ( )
  • Odpowiedz
Różowa już płacze, że jak ma Ci dorównać z prezentem dla mnie xD


@iErdo: rzuć różową, nigdy nie będzie ci lepiej jak z innym mirkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iErdo: i ogólnie
Różowa:
przegląda historię rozmów aby ci wygarnąć błędy z przeszłości przy najbliższej kłótni

Mireczek:
przegląda historię rozmów aby zapewnić ci najlepiej dobrany prezent pod słońcem

wybierz mądrze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iErdo: Konsolka mega. Nie zapomnij zainstalować "metal slug"na GBA, gwarantuję mega zabawę na długi czas, a jak lubisz RPG to obie części "Golden Sun", tu dopiero trzeba się namęczyć, aby wszystko przejść, nie to co obecne gry, że popykasz 4 godziny i koniec gry.
  • Odpowiedz