Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #blackpill #przegryw #p0lka #zwiazki
Pojawił się tutaj niedawno wpis jednego który miał bol dupy o przystojengo kryminalistę. Typ brał narkotyki, uczestniczył w bojakach, zrobili mu zdjęcie i tysiące kobiet zaczęło pisać do niego listy miłosne. Wykopek obwinia ma bol dupy o to że kobietom podobają się przystojni mężczyźni.
Ten kryminalista po wyjściu z widzenia podpisał kontrakt na kilka milionów I był w związku z jakąś milionerka

Ten przypadek pokazuje że przystojny mężczyzna to towar niszowy, do tego stopnia że bycie kryminalista nie robi różnicy. Mężczyźni nie dbają o siebie. Cały przemysl beauty jest skierowny do kobiet. Gdyby w tej historii zamienić płeć bohatera i zrobili zdjęcie ladnej kobiecie, to każdy przeszedłby obojętnie bo ładnych kobiet jest tysiące.

Spotkać przystojnego mężczyznę to jak wygrać w totka. Ta sytuacja udowadnia jak chjowy wybor mają kobiety. Kobieta gdy zobaczy przystojnego mężczyznę molestuje go wzrokiem bo zobaczyć przystojnego mężczyznę to tak jakby zobaczyć jednorożca. Mężczyźni nie dbają o wyglad, dlatego zobaczenie przystojnego budzi takie emocje wśród kobiet że zapominają zapominają tym że jest przestępca. Ta historia nie świadczy źle o kobietach ale udowadnia że zadbanych mezczyzn że świecą trzeba szukac
Pobierz black_coffe - #rozowepaski #blackpill #przegryw #p0lka #zwiazki
Pojawił się tutaj nie...
źródło: d5cfbfdd560dbde1b403b6565efd172255088c39c3888a39f8b036d17646816f
  • 25
@black_coffe: just badz zadbany bro

to wcale nie dlatego ze hipergamii wcale nie wyebalo w gore jak liczby zydow w grobach po 1939
Mezczyzni patrza na kazda kobiete jako atrakcyjną bo albo są cuckami jak wiekszosc mezczyzn, albo muszą obnizac wymagania
Femoidy chca tylko takich mezczyzn jak na obrazku bo akceptuja tylko 9,10/10 chadow
@lukiwach997: I bardzo dobrze weź się za siebie smierdzielu z piwskiem w lapie. Kobieta wymalowana, że zrobionymi tipsami, rzęsami ma brać jakiegoś p0laka opasłego? Przemysl beauty powinien koncentrowac się na tych oblesnych p0lakach bo jak ich widzę czasami na ulicy to dostaje odruchu wymiotnego. Niech wymyślą jakiś krem na polacka mordę bo kobiety muszą do kryminalistów uderzać bo mężczyźni są tak oblesni że nie ma wczym wybierać
@lukiwach997: polki z parchatymi łbami też się rodzą ale one chodzą do kosmety zki żeby im usta zrobiła, robią operacje plastyczne twarzy, robią sobie korony na zębach jak mają krzywe. Tylko p0laczek nieporadna ciota zwala wine na genetykę. Brzydka półka bierze sprawy w swoje ręce pidzeczka p0lak płacze nad swoim losem i zwala wszystko na genetykę.
@black_coffe: jak mam urosnac 15 cm wyszukaj gogle
jak przestac miec depresje, anhedonie, autyzm wyszukaj gogle
operacje plastyczne za miej niz 10k zł wyszukaj gogle

wiem ze troll ale juz wole spamic scatem dla bulu dupy niz udawac normika
@black_coffe: Hunter eyes i szczęka w jego wypadku to 2 rzeczy które robią robotę, a nie jakieś usta. To pierwsze nie wiem czy się da w ogóle naprawić, to drugie jest dużo bardziej kosztowne niż 300 złotych za usta. Tak ze 100 razy bardziej kosztowne. Kobiety mają dużo łatwiej jeśli chodzi o looksmaxing. Odstające uszy zakrywają włosami, resztę robią makijażem. Jedyny problem z twarzą jaki mogą mieć kobiety to krzywy zgryz,
@lukiwach997: zaden wyjatek, mam duzo kumpli co tez wybrzydzaja ulancami, laskami ponizej przecietnej itd. czesto sie nawet z takich smieja;p (ja akurat sie nie smieje, az takim chuiem nie jestem)
no ale tagi pokroju #przegryw czy #p0lka to inny swiat z tego co zauwazylem xD