Wpis z mikrobloga

#famemma ej a tak poważnie to trenuję któryś z was jakieś sporty walki? jak to jest dostać takiego ciosa na morde albo low kicka na noge z pełnej #!$%@?, da się to przeżyć bez jakiegoś zajebistego bólu?
  • 12
@Goijden: tak, nie trenowałem jakoś długo ale normalnie idzie. Kiedyś trenowałem z mistrzem Polski wagi piórkowej chyba i mi tak jebnął w schaby, że myślałem, że się zesram. Normalnie mi wtedy nogi odmówiły posłuszeństwa. Ciosy w głowę jakoś przechodzą, że nie boli jakoś super
@Goijden jesli skontrujesz low kicka to zdecydowanie wieoszy ból bedzie czuł zadajacy kopnięcie. Cios na pysk, masz na myśli pięścią? Jesli tak, to zależy jeszcze gdzie wylapiesz. Najgorzej w nos. Chyba, ze jestes bokserem (piesciarzem debilu) i nie masz chrząstki w kulfonie, wówczas nie jest aż tak tragicznie.
@Goijden: low kicki są bardzo bolesne, szczególnie te kopane na wewnętrzną stronę uda które dodatkowo bardzo mocno wytrącają z równowagi ale jeszcze bardziej bolesne jest kopanie low kicka i trafienie piszczelem albo śródstopiem w piszczel lub kolano, ja tam wolę nie ryzykować i po 4 latach mma przerzuciłem się na bjj i judo ( ͡° ͜ʖ ͡°)