Wpis z mikrobloga

  • 1
@wezsepigulke Samogwałt się liczy na stacji orlen? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@szarley Pewnie że swoim. Prius LPG. 6-7L gazu w mieście xD
Większość Ukraińców i hindusów jeździ wynajmowanymi od floty partnera najczęściej, a to są ogromne koszta. W zależności od miasta to koszt około 450 - 850zł TYGODNIOWO.

@krzysssi33k Paliwo mam w sumie z tipów. Serio - jak ludzie jeżdżą za gotówkę to często zostawiają spore tipy. Oczywiście
  • Odpowiedz
@GwachQar no to jak liczysz 60netto, gdzie amortyzacja auta, koszt zakupu, myjni itd. Takie liczenie nie ma sensu. Wywaliłeś nie wiem, 50000zł na auto i zarobisz na to za rok, o ile się nie #!$%@? na amen.

  • Odpowiedz
@GwachQar: Życzę powodzenia mirek. Przerabiałem temat przed pandemia startując z tej samej pozycji co Ty teraz i wpadłem dokładnie w taka sama euforię. Temat rzeka jeśli chodzi o branże i to co się z nią stało w przeciągu paru lat.
Pamiętaj, że aplikacje przewozowe nowych podwykonawców traktują priorytetowo dając im super zlecenia o wysokiej stawce (która jak na dzisiejsza inflację jest ponizajaca czlowieka). Za 2-3 miesiące zdziwisz się jak będziesz dostawał
  • Odpowiedz
@Rowerr: Dokładnie, cały pic w tym fachu polega na tym żeby jeździć drogo, długie i drogie kursy. Na aplikacjach to jest klient budżetowy, co jedzie krótko i jak najtaniej. W dłuższej perspektywie naprawdę takie kursy poniżej 30zł nic nie dają. Na aplikacjach też jakoś więcej tych kursów się nie zrobi, korki masz takie same jak wszyscy, a jak są momenty że nikt nie jeździ to nikt nie jeździ, i aplikacje i
  • Odpowiedz
@GwachQar: nie dziwne, że rynek wycenił twoje prace na 23.5 netto jak myślisz że zarabiasz 10k na #!$%@? taxi xD. Koszty prowadzenia działalności mówi to panu coś panie ferdku? Myślę że moi przedmówcy otworzyli ci trochę oczy. To jest zwyczajnie niemożliwe, żeby praca które nie wymaga dosłownie żadnych umiejętności i która może wykonywać dosłownie każdy dawał 10k zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@qaqa: nie pamiętam. Na tagu uber itp powinieneś się dokopać. W każdym razie nie zrażaj się i rob tak jak mówiłem. Rob ile wlezie, póki mozesz dobra kasę zarobić. W tym wypadku jest wykonany taki mały zabieg psychologiczny, żebyś mógł na swoim przykładzie przyciągnąć następnych kierowców właśnie takim ww wpisami o zarobkach.
  • Odpowiedz
  • 10
@GwachQar no to niezłe netto bez liczenia żadnych kosztów tylko odliczona prowizja partnera. Ale nawet w to mi się nie chce wierzyć, można tak wyciągnąć w dobry dzień na farcie raz na jakiś czas ale nie da się takiej stawki utrzymać codziennie. 60 netto to z prowizją będzie jakieś 85 zł na godzinę, czyli przy średnim kursie 21 zł, co jest też dość optymistycznym założeniem, ale załóżmy, że możliwym, to musiałbyś 4
  • Odpowiedz