Wpis z mikrobloga

Chce kupić używane gpu do drugiego komputera i natrafiłem na rx gts 580 8gb od XFX-a za mniej niż 300zł, karta z 2018r. od pierwszego właściciela ale bez gwary. Pamiętam jak te karty w czasach pato-covidowych chodziły za ponad 2k () i z tego co kumie, te radeony dobrze się zestarzały (lepiej niż gtx 1060) bo w cp2077 na medium lata w średnio 60 klatkach co jest bardzo dobrym wynikiem na tak starą kartę. Jakieś ostrzeżenia przed tym macie/na co uważać?

#gpu #kartygraficzne #radeon
johnny_tsunami - Chce kupić używane gpu do drugiego komputera i natrafiłem na rx gts ...

źródło: 8e6bb9ac4b0095e16daca5aba3ee

Pobierz
  • 2
@johnny_tsunami: to jest karta po koparce. Puść jej furmarka, jakiś test occt, pograj w gre, ale to że nie nie wysypie to nie znaczy, że za tydzień tego nie zrobi. Takie karty to loteria. Latem składałem komputer turbo po taniości znajomemu i nadal mu 580 śmiga
Doskonale znam te karty. Większość wytyrane po okresie kopania eth, wsadzane po kilka/kilkanaście w całe szyny gdzie były sprzedawane w całości () natomiast ta sztuka u sprzedającego nie do sprawdzenia bo zestaw pc już sprzedał (scam). Ale co byś powiedział na nówkę zaplombowaną za 500zł bo taką znalazłem?