Wpis z mikrobloga

@jakismadrynickpolacinsku: A w sumie to sie podepne. Nie znam sie i kumpel ma mi lapka poszukac. W uja mnie nie zrobi wiec nie o to chodzi. ALe dostalem takie zapytanie:
"RTX4060 za 6-7k jest ok czy szukac RTX4070 za 8-9k?"

No i co ja mam odpowiedziec? :PPP
Jest mi potrzebne te 4070?
  • Odpowiedz
Zalezy jaka rozdzielczosc.


@jakismadrynickpolacinsku: NIe mam zielonego pojecia :P Kumpel ma mi wybrac lapka tak jak to zrobil ponad 7 lat z tym co mam do teraz. Ma wywazyc procka, pamiec, grafe, matryce itp.
J tam nie wiem co mozna wziac slabsze zeby cos innego wziac mocniejsze. Jedyne pytanie na ktore mu odpowiedzialem to bylo o rozmiar. 15 czy 17 cali. 17.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Raczej gry. Chociaz teraz juz nie gram tyle co kiedys wiec to nie jest tak ze wszystko musi pojsc na full detalach. Ale byloby milo jakby horizon 2 poszedl :D
Zapomnialem kumplowi powiedziec ze moze brac bez dysku ssd bo se przeloze z tego lapka a zaoszczedzona kase moze przeznaczyc na wzmocnienie (moze ram tez da sie dolozyc/przelozyc)
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Dzieki za tipa. Wole jednak lapka. Nie jestem przekonany do onsoli bo dosc ciezko sie na niej na excelu pracuje :P
Jezdze w delegacje i musze miec kompa ze soba. Nie bede bral sluzbowego i konsoli :P Wole brac jeden :P
Poza tym 2,5+5,5=8 :P Ciut duzo. 6-7 jest dla mnie ok. I FHD zupelnie wystarczy :)
  • Odpowiedz