Wpis z mikrobloga

Nadeszła pora na #pokapake z mojej strony. Moim Mikołajem okazał się @KalmilSPL i ze swojej roli wywiązał się znakomicie!

Na wstępie chciałbym mu podziękować za zaangażowanie podczas przygotowywania prezentu, utrzymywania anonimowego kontaktu podczas trwania zabawy oraz za skompletowanie paczuchy bez wspomagania się sklepami internetowymi i Artificial Intelligence ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze względu niewielka ilość punktów zaczepienia z powodu totalnie innych zainteresowań dobór prezentów jest znakomity. Jako, że dużo jeżdżę na rowerze, to nie było nigdy czasu zaopatrzyć się w pompkę, a tu idealnie kieszonkowych rozmiarów egzemplarz. Dla budowlańca z krwi i kości pod choinką znalazłem piękne wiertła BOSCH'a, niech będą omijać kabelki w ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uśmiechałem się na widok górskich skarpetek zakupionych nad naszym polskim morzem, będą na pewno ze mną jeździć po świecie. Do spędzania czasu bez elektroniki (ostatnio tydzień byłem bez prądu) na wypadach gra - już zapoznaję się z instrukcją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i dla wykopkowego inwestora literatura branżowa - idealnie. Nie obyło się również bez słodyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już wspominałem mojemu Mikołajowi, w tej zabawie najważniejszy prezent to list od osoby, która poświęca swój czas na sprawienie radości totalnie nieznajomej osobie. Tutaj także się nie zawiodłem, będzie miło do niego wracać co roku.

Na zakończenie chciałbym złożyć Ci najszczersze życzenia z okazji nadchodzących Świąt oraz spełnienia wszelkich marzeń!

Post scriptum:
- paka plus
- ładnie zapakowana
- rób tak dalej, bo robisz to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka
b3rserke - Nadeszła pora na #pokapake z mojej strony. Moim Mikołajem okazał się @Kalm...

źródło: IMG_20231208_150737

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@b3rserke: super że udało mi się trafić z przedmiotami. Świetnie że dotarło przed weekendem. Ale najbardziej się cieszę że Ci się paczka podoba :) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego ;)
  • Odpowiedz